Amazon запускає AWS Private 5G, щоб компанії могли створювати власні мобільні мережі 4G

Пол Сойєрс Це зрозуміло, що 5G має потенціал від до < /span>перетворення багатьох галузей Helvetica Neue Helvetica, Arial, sans-serif; розмір шрифту: 1rem; шрифт-вага: нормальний; інтервал між літерами: -0,1 пікселів ;”>і стане основою всього: від робототехніки та безпілотних автомобілів до віртуальної реальності і не лише. Але загальнодоступні мережі 5G, на які в даний час покладаються більшість споживачів із пристроями з підтримкою 5G, мають обмежене покриття, і смуга пропускання може використовуватись мільйонами користувачів. Крім того, компанії практично не контролюють мережу, навіть якщо їхні приміщення знаходяться в межах мережі. І саме тому приватні мережі 5G є привабливою пропозицією, особливо для підприємств з критично важливими програмами, які потребують цілодобової передачі даних з малою затримкою.

AWS Private 5G використовує службу цивільного широкосмугового радіозв'язку (CBRS), загальний бездротовий спектр 3,5 ГГц, який Федеральна комісія зв'язку (FCC) дозволила на початку 2020 року для використання в комерційних середовищах, оскільки раніше він був зарезервований за Міністерством оборони (DoD) . . Таким чином, це оновлення по суті відкрило CBRS безлічі варіантів використання, включаючи компанії, які прагнуть створити нові послуги 5G або розширити існуючі послуги 4G/LTE.

У той же час FCC оголосила про ключових адміністраторів системи доступу до спектру (SAS), які будуть уповноважені керувати бездротовим зв'язком у діапазоні CBRS. Цей процес ефективно призначений для захисту високопріоритетного трафіку. користувачів (наприклад, Міністерства оборони) від втручання. Будь-який пристрій, що підключається до спектру CBRS, вимагає авторизації від адміністратора SAS, до якого сьогодні входять Google, Sony, CommScope, Federated Wireless, Key Bridge Wireless та Amdocs.

Як ваша компанія може впровадити бізнес-модель, засновану на використанні, наприклад AWS

І це є ключовим компонентом нового сервісу AWS Private 5G — він повністю інтегрований у процес адміністрування SAS, при цьому AWS управляє всім від імені клієнта, у тому числі бере на себе відповідальність за проблеми з перешкодами, а також виконує інші завдання щодо усунення несправностей, пов'язаних із доступом до спектру.

Отже, Amazon&# Нова приватна пропозиція 5G від 8217, можливо, в сьогоднішньому вигляді є неправильною, оскільки в даний час вона підтримує лише 4G LTE. Але альянс OnGo (тоді називався CBRS Alliance) завершив розробку специфікацій 5G для CBRS більш як два роки тому, і минулі місяці були присвячені створенню основи для надання повністю комерційних послуг 5G — буквально вчора компанія Samsung Electronics America оголосила про партнерство з Kajeet для розгортання нової приватної мережі 5G на базі CBRS. Але хоча “AWS Private 5G” є натяком на те, що він створений для підтримки в майбутньому, нинішній брендинг може спричинити певний переляк серед зацікавлених сторін, які бажають розгорнути локальне розгортання 5G вже сьогодні.

Позначки:, , , , , , , , , , , ,
close