Apple, Google та Samsung скоро випустять оновлення програмного забезпечення для підтримки 5G в Індії

Іван Мехта Джагміт Сінгх Apple, Google і Samsung заявили в середу, що вони випустять оновлення програмного забезпечення, щоб забезпечити підтримку 5G на своїх телефонах в Індії, другому за величиною ринку бездротового зв'язку в світі, лише через кілька днів після того, як місцеві чиновники почали наполягати виробникам телефонів прискорити свої зусилля.

Reliance Jio та Airtel, два найбільші оператори зв'язку Індії, в останні тижні почали пропонувати послуги 5G у деяких містах Індії, але багато популярних телефонів у країні в даний час не підтримують місцеве радіомовлення. Ці смартфони мають апаратні можливості для 5G, але виробникам необхідно працювати з місцевими мережевими операторами, щоб випускати оновлення програмного забезпечення для підтримки своїх мереж.

З цією метою Apple сьогодні заявила, що випустить оновлення програмного забезпечення в Грудень, щоб увімкнути 5G на iPhone, що використовуються в Індії. Apple вперше представила можливості 5G в iPhone 12 у 2020 році.

«Ми працюємо з нашими партнерами-операторами в Індії, щоб надати користувачам iPhone найкращі можливості 5G, як тільки буде завершено перевірку мережі та тестування якості та продуктивності. 5G буде включено через оновлення програмного забезпечення і почне розповсюджуватися серед користувачів iPhone у грудні», — йдеться у заяві Apple.

Google також пообіцяла оновити програмне забезпечення для своїх пристроїв, хоча цього ще не зробила. t вказав конкретні терміни впровадження.

«Pixel 7, 7 Pro та Pixel 6a – пристрої з підтримкою 5G. Ми активно працюємо з індійськими операторами зв'язку, щоб якнайшвидше увімкнути функціональність” Про це повідомив представник Google. Google випустила Pixel 6a в Індії в липні, а серія Pixel 7 незабаром надійде у продаж.

Як і Apple і Google, Samsung, другий за величиною постачальник смартфонів у країні, також працює над оновленням програмного забезпечення, щоб забезпечити підтримку місцевого ефіру на всіх своїх телефонах 5G у країні.

«Samsung є піонером у розробці технології 5G з 2009 року та взяла на себе провідну роль у стандартизації технології 5G у всьому світі. В Індії Samsung найширший портфель пристроїв 5G. Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами-операторами та прагнемо розгорнути OTA-оновлення на всіх наших пристроях 5G до середини листопада 2022 року, що дозволить індійським споживачам безперешкодно відчути 5G», – сказав він. Про це заявив представник Samsung в Індії.

У липні Індія продала ліцензію на ефір 5G на аукціоні за рекордну суму 19 мільярдів доларів. Компанія Jio, що належить мільярдеру Мукешу Амбані, придбала більшу частину спектру і зобов'язалася витратити 25 мільярдів доларів лише на розгортання та розширення своїх послуг 5G. Ця південноазіатська країна, яка є одним із останніх великих ринків, що прийняли 5G, покладає великі надії на свій потенціал.

“5G — це стукіт у двері нової ери в країні. Це початок безмежного неба можливостей». Про це заявив прем'єр-міністр Нарендра Моді на заході минулого місяця.

Пристрої Apple та Google займають невелику частку ринку смартфонів в Індії. Хоча Apple контролює лише 4% місцевого ринку смартфонів, цифри Google недоступні через порівняно низькі продажі. За даними аналітичної компанії Counterpoint, загальна база установок смартфонів з підтримкою 5G в Індії в липні склала 50 мільйонів.

Відповідно до сторінки підтримки оператора Bharti Airtel, деякі гарнітури китайських виробників, таких як Xiaomi, Oppo, Vivo, Realme та OnePlus вже підтримують свої послуги 5G.

Примітно, що Airtel увімкнула свої послуги 5G у восьми містах, а Reliance Jio включила їх у чотирьох містах через програму лише на запрошення. Обидва цих мережних провайдера прагнуть в найближчі кілька років розширити покриття 5G по всій країні. Голова Airtel Суніл Бхарті Міттал заявив, що компанія прагне охопити всі частини своїх восьми стартових міст до березня 2023 року та всю країну до 2023 року. Цілі Reliance Jio досить амбітні, оскільки компанія планує розгорнути свої Послуги 5G по всій країні до 2023 року.

Історія оновлена ​​коментарем Samsung.

Позначки:, , , , , , , , , , , ,
close