Індія отримала заявки на 18 мільярдів доларів на аукціон 5G, запуск очікується у вересні

Маніш Сінгх Індія отримала пропозиції на суму 18 мільярдів доларів у перший день аукціону на ефір 5G від магнатів, включаючи Мукеша Амбані та Гаутама Адані, оскільки починається гонка за більш швидку передачу даних на другому за величиною інтернет-ринку у світі. p> < p>Міністр зв'язку Ашвіні Вайшнау заявив журналістам у вівторок увечері, що ставки «набагато перевершили наші очікування» і «схоже, що [рівень ставок] буде на тому ж рівні» у середу.

Індія очікує За його словами, розгортання мереж 5G почнеться з вересня. “До кінця року жителі кількох індійських міст зможуть випробувати 5G”, – сказав він.

Він сказав, що уряд розраховує отримати від аукціону рекордний дохід – — виділення яких уряд планує завершити до 15 серпня — хоча він не став називати жодних цифр. Очікується, що аукціон і подробиці про головних учасників торгів стануть більш ясними завтра, коли аукціон завершиться. . Провідний індійський оператор зв'язку, який запустив свою діяльність п'ять років тому, багато років заявляв, що його інфраструктура вже підтримує 5G.

Інтерес Адані до пропозиції 5G був несподіваним. Найбагатша людина Азії за останні квартали збільшила свій стан за рахунок використання своєї інфраструктурної імперії. Adani Enterprises — найбільший торговець вугіллям в Індії.

Однак компанія уточнила, що бере участь в аукціоні щодо надання рішень для приватних мереж із підвищеною кібербезпекою «в аеропортах, портах та аеропортах». логістика, виробництво електроенергії, передача, розподіл та різні виробничі операції.

Крім Адані та Амбані, у боротьбі за участь у торгах також беруть участь Bharti Airtel та Vodafone Idea, повідомило у вівторок міністерство зв'язку. . Телекоми розглядають ефір 5G для збільшення власних доходів, оскільки вони очікують зростання споживання даних.

Індія пропонує продати 72 гігагерці радіохвиль терміном на 20 років у різних діапазонах частот від 600 мегагерц до За його словами, 26 гігагерц.

4G в даний час є домінуючим типом підписки, що сприяє зростанню числа підключень в Індії, але очікується, що кількість підписок 5G буде швидко збільшуватися і до кінця року досягне близько 50 мільйонів у регіоні. 2023 року & # 8221; Про це йдеться у звіті Ericsson, опублікованому минулого місяця.

““5G становитиме близько 39 відсотків мобільних абонентів у регіоні наприкінці 2027 року, тобто близько 500 мільйонів передплатників. У міру переходу абонентів на 5G кількість передплат на 4G, за прогнозами, щорічно скорочуватиметься приблизно до 700 мільйонів у 2027 році.”

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close