Індія підштовхуватиме Apple і Samsung до включення підтримки 5G у своїх телефонах

Джагміт Сінгх Уряд Індії має намір підштовхнути виробників мобільних телефонів, включаючи Apple і Samsung, прискорити оновлення програмного забезпечення на своїх телефонах, щоб зробити їх сумісними з місцевим ефіром 5G в країні — лише через кілька днів після запуску наступного покоління двох провідних телекомунікаційних компаній країни з усією помпою. та шоу.

Високопосадовці з телекомунікаційних та ІТ-відділів країни спільно проведуть зустріч у середу, щоб обговорити вимоги до оновлення програмного забезпечення для включення 5G на сумісних телефонах. Основна мета зустрічі за зачиненими дверима – підштовхнути компанії, що виробляють смартфони, до того, щоб вони приділяли пріоритетну увагу оновленню програмного забезпечення для всіх телефонів 5G в країні, повідомили TechCrunch джерела, знайомі з розробкою.

Глобальні компанії, включаючи Apple, Samsung, Vivo та Xiaomi, а також місцеві виробники, такі як Lava та Micromax, запрошені на зустріч, яка відбудеться у столиці у середу вранці. Також були названі оператори зв'язку Reliance Jio, Airtel та Vodafone Idea. Агентство Reuters вперше повідомило про зустріч у вівторок вдень.

Після довгих очікувань на початку цього місяця Reliance Jio та Airtel запустили свої послуги 5G у деяких містах. Vodafone Idea — третій приватний гравець у телекомунікаційному секторі країни — проте поки що не розкрив жодних конкретних планів розгортання 5G. Аналогічно, державна компанія Bharat Sanchar Nigam Limited (BSNL) також не готова розгорнути свою послугу 5G у країні і, по суті, ще не забезпечила загальноіндійське покриття своєю мережею 4G.

Незважаючи на початкове впровадження Reliance Jio та Airtel, більшість індійських користувачів смартфонів ще мають відчути швидший зв'язок, оскільки ряд телефонів від компаній, включаючи Apple і Samsung, ще не підтримують мережі 5G в країні. На думку аналітиків, виправлення програмного забезпечення має негайно дозволити десяткам мільйонів телефонів у країні підтримувати 5G. Однак, за даними гонконгської аналітичної компанії Counterpoint, наприкінці липня кількість встановлених смартфонів 5G в Індії перевищила 50 мільйонів одиниць.

Звіт у вівторок також показав, що Reliance Jio зафіксувала майже 600 Мбіт/с. середня швидкість завантаження в мережі 5G у Делі, тоді як загальна швидкість 5G в Індії досягла 500 Мбіт/с, коли країна розгорнула послуги 5G.

Деякі телефони вже підтримують 5G в Індії. За даними оператора Airtel, деякі телефони китайських компаній, включаючи Oppo, Vivo та Xiaomi, підтримують локальні мережі 5G. На момент написання цієї статті відділи телекомунікацій та інформаційних технологій Індії не поділилися подробицями зустрічі. Apple і Samsung не відразу відповіли на запитання щодо своїх планів випускати оновлення програмного забезпечення.

Позначки:, , , , , , , , ,
close