Mavenir залучає 100 мільйонів доларів для впровадження більшої кількості штучного інтелекту у свою хмарну автоматизовану мережну технологію для телекомунікаційних послуг

Інгрід Лунден

Однією з найважливіших тенденцій у сфері телекомунікацій стала еволюція хмарних обчислень і те, як оператори зв'язку використовують програмне забезпечення, що працює у хмарі, для побудови своїх мереж та управління ними. робить кроки, що руйнують традиційні бізнес-моделі, засновані на купівлі та розгортанні дорогих телекомунікаційних маршрутизаторів, комутаторів та іншого дорогого фізичного обладнання. Сьогодні Мавенір — один із перспективних гравців у цій галузі, що спеціалізується на мережах відкритого радіодоступу та супутніх послугах для мереж 5G — оголошує про виділення 100 мільйонів доларів на розширення своїх технологій та клієнтської бази.

За словами компанії, перший з них включатиме використання більшої кількості інструментів штучного інтелекту; Щодо останнього, у компанії вже є значний бізнес: нині має понад 250 постачальників послуг та корпоративних клієнтів у 120 країнах, послуги яких загалом охоплюють більше половини абонентів мобільного зв'язку у світі. План полягатиме не лише у подальшому розширенні цього пулу, але й у створенні більшої кількості послуг для продажу поточним клієнтам.

Мавенір охарактеризував фінансування як «закріплене»; від Siris, приватної фірми, яка багато років підтримує компанію. Мавенір не називає імена інших інвесторів для цього останнього вливання капіталу, але серед інших спонсорів є Кох і Пендрелл. Кох та Siri також брали участь в останньому фінансуванні компанії – раунді фінансування на суму 155 мільйонів доларів у жовтні 2022 року. Оцінка не розголошується, але ми зв'язалися з компанією, щоб поставити запитання. Для порівняння: у 2020 році Mavenir оцінювалася приблизно у 2,5 мільярда доларів.

Mavenir пройшов через кілька різних структур власності, у тому числі в якийсь момент контрольний пакет належав Siris і використовувався як парасолька для об'єднання постачальників телекомунікаційного програмного забезпечення Mitel та Xura — обидва також належать до більшої тенденції консолідації — щоб отримати вигоду з нових можливостей мереж 5G. Після продажу компанії Koch частки в 500 мільйонів доларів у 2021 році Сіріс залишився принаймні частковим акціонером і, враховуючи 255 мільйонів доларів, залучених за останні сім місяців, схоже, що Сіріс зараз повернувся в інвестиційний режим компанії.

Mavenir входить у хвилю компаній, до якої також входять такі компанії, як DriveNets, Arrcus і навіть AWS, які прагнуть отримати вигоду з так званої тенденції цифрової трансформації в телекомунікаційній галузі. Оператори зв'язку шукають нові способи зниження власних капітальних та операційних витрат, одночасно надаючи гнучкіші послуги бізнесу та клієнтам-провайдерам послуг у міру їх масштабування вгору та вниз. Комплект від таких компаній, як Cisco, Juniper та Arista, є застарілим, загальноприйнятим підходом до надання та експлуатації мережі; тепер суть у тому, що програмне забезпечення, що надається через хмарні сервіси, є новим та найкращим рішенням.

“Цей новий капітал дозволить нам розширити наші можливості в галузі автоматизації, сталого розвитку та використання штучного інтелекту, оскільки ми даємо можливість нашим клієнтам ефективно розгортати та експлуатувати наскрізні хмарні мережі на основі Open RAN”, – сказав він. Про це йдеться у заяві генерального директора та президента Mavenir Пардіпа Кохлі. «Наша унікальна стратегія включає найкращі практики гіпермасштабованої, хмарної та ІТ-галузі, щоб змінити способи з'єднання світу і побудувати майбутнє мереж». Кохлі працює з Mavenir вже багато років — спочатку безпосередньо з компанією, а потім повторно призначив розділ бізнесу після того, як його наступний роботодавець — Xura, де він також був генеральним директором & # 8212; була придбана та включена до складу Mavenir.

«Ці інвестиції дозволяють Mavenir ще більше масштабувати свій бізнес і зберегти лідерство в галузі Open RAN та трансформації 5G», – сказав Юбер де Пескіду, виконавчий партнер Siris, який також є головою ради директорів. Мавенір, у заяві. «Ми твердо віримо в автоматизовані мережі майбутнього, які будуть орієнтовані на хмари, штучний інтелект та екологічність, та впевнені, що інновації Mavenir відіграють важливу роль у стимулюванні цієї еволюції».

Позначки:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
close