Водії Ford зможуть отримувати сповіщення з телефонів найближчих пішоходів

Жаклін Стежка Ford працює над мобільним додатком, призначеним для сповіщення водіїв про пішоходів і велосипедистів поблизу.

Додаток, який планується дебютувати на Всесвітньому конгресі Інтелектуального транспортного товариства Америки в Лос-Анджелесі на цьому тижні, використовує Bluetooth Low Energy для відправки оповіщення про місцезнаходження зі смартфона пішохода або велосипедиста автомобілям Ford, що проїжджають, оснащеним новітньою інформаційно-розважальною системою. Потім система розраховує потенційні ризики аварій, надаючи екранні та звукові оповіщення.

Ford заявив, що продемонструє технологію з використанням удосконаленого мережевого рішення 5G від T-Mobile, а також досліджень Commsignia, PSS, Університету штату Огайо та Tome Software . За словами Форда, ця технологія має й інші потенційні застосування, у тому числі виявлення будівельних зон і будівельників.

Автовиробник заявив, що ця функція покликана доповнити, а не замінити вдосконалену систему допомоги водієві Co-Pilot360. Пакет безпеки включає такі функції, як автоматичне утримання смуги руху та допомога в сліпих зонах.

«Нові автомобілі Ford, вже оснащені технологією Ford Co-Pilot360, можуть виявляти і попереджати водіїв про пішоходів, велосипедистів, водіїв скутерів та інших людей». і навіть загальмувати, якщо водії не відреагують вчасно», — заявив Джим Бучковскі, виконавчий директор Ford із досліджень та передових розробок. «Зараз ми вивчаємо способи розширення можливостей виявлення транспортних засобів у областях, які водії не бачать, щоб допомогти людям ще впевненіше їздити дорогами, які все частіше поділяють інші, використовуючи свої дві ноги або два колеса».

Замість того, щоб покладатися на камери або радари, які можуть виявляти людей і об'єкти лише в межах прямої видимості, Bluetooth Low Energy використовує радіохвилі для виявлення будівель та інших перешкод. Ford не надав подробиць про те, на якій відстані може бути виявлений пішохід — ключовий фактор для водіїв, яким, можливо, доведеться швидко реагувати. з іншими пристроями зв'язку. Ford заявив, що його додаток може взаємодіяти з кількома пристроями з аналогічним оснащенням у межах досяжності без їхнього сполучення.

Позначки:, , , , , , , ,
close