10 ідей, як освітлити темну вітальню

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети для дому. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Якщо у вашій вітальні темно, і ви не знаєте, як освітлити простір, ми тут, щоб допомогти. Існує так багато простих, схвалених дизайнерами тактик, які ви захочете мати на увазі, щоб влити більше світла у ваш простір. Для цього не потрібно витрачати багато грошей або брати участь у капітальному ремонті. Нижче наведено 10 хитрощів, які ви зможете легко втілити в життя.

Зустрітися з експертом

  • Нандар Годой-Діннін — старший юрист PJCArchitecture.
  • Емі Янгблад — власниця та головна дизайнерка Amy Youngblood Interiors.

Утримайтеся від віконних покриттів

Не дозволяйте громіздким віконним покриттям пригнічувати вашу вітальню. Дозвольте світлу проникати в темний простір, відмовившись від штор або жалюзі, як ми бачимо в цій затишній кімнаті.

Доповніть інтер’єр настільними лампами

Настільні лампи всіх форм і розмірів — найкращі друзі темної вітальні. Зважаючи на те, скільки стилів ламп представлено на ринку, легко знайти одну чи дві, які відображатимуть ваш стиль. Що ви оберете — вінтажний чи сучасний — вирішувати тільки вам.

Використовуйте глянцеву фарбу

У цьому довоєнному приміщенні дизайнери Studio AK вирішили пофарбувати стіни глянцевою фарбою, щоб максимізувати та відбивати світло. Цей красивий зелений колір, безумовно, створює враження, а також ідеально відповідає тренду, враховуючи, що зелений вважається кольором року у 2022 році.

Оновіть свій стельовий світильник

Немає нічого поганого в тьмяно освітленому просторі, каже Нандар Годой-Діннін, старший юрист PJCArchitecture, який спроектував кімнату, показану тут. «Тьмяно освітлений простір може бути затишним, теплим, вишуканим і навіть сексуальним», — пояснює Годой-Діннін, зазначаючи: «У цьому проекті два вікна забезпечували природне освітлення, але через розташування і форму кімнати пряме сонячне світло не було можливим». Таким чином, додавання трохи штучного світла було ключовим, а сліпучий стельовий світильник слугує як функціональній, так і художній меті. Попрощайтеся з люстрою будівельного класу, яка прийшла у вашу квартиру, і встановіть щось, що дійсно надихатиме вас.

.

Позначки:, , , , ,
close