11 ідей для спальні в стилі темна академія, які ви захочете скопіювати

Шагун Кхаре — письменниця-фрілансер, яка пише про дизайн інтер’єру, стиль життя та культуру. Вона справжній ентузіаст дизайну, який завжди захоплюється красивими просторами, меблями та архітектурою.

Оновлено 12/05/22

Якщо ви останнім часом стежите за стильовими тенденціями, то, ймовірно, чули про Dark Academia. Це субкультура, яка заполонила TikTok та інтернет в цілому, за свою похмуру естетику, натхненну готичною архітектурою, бібліотеками, твідовим вбранням та ностальгією за преппі.

Ця ідея вплинула на багато модних образів, а віднедавна навіть знайшла своє місце в інтер’єрах. Подумайте: темні смуги фарби, антикварний декор та літературні акценти. Результат — унікальні, таємничі простори, які виглядають так, ніби зійшли з книжки казок. Жадаєте натхнення? Перегляньте ці 11 спалень у стилі Dark Academia, щоб отримати поради та рекомендації щодо стилю.

Баланс з теплими тонами

Перший крок у створенні спальні Dark Academia — це (як і говорить назва) дійсно зануритись у темряву. Ця спальня вкрита матовою фарбою вугільного відтінку, що створює легку основу для гри з темним килимом і приставним столиком. Втім, чорний колір вдало збалансований теплими та металевими штрихами — як у постільній білизні пряних відтінків та золотому малюнку сонця над тумбочкою. Цей виразний елемент, разом із краплистими свічками, допомагає створити химерне відчуття, що асоціюється з Темною Академією.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close