12 простих ідей, як замаскувати сміття у сміттєвому баку

Марія Сабелла — консультантка з електронного дизайну, останні шість років працює в галузі дизайну інтер’єру та постановки вистав, а також пише цифровий контент на теми, пов’язані з домом.

Опубліковано 23.08.23

Не дозволяйте яскраво-зеленому сміттєвому баку муляти очі та псувати зовнішній вигляд вашого будинку. Хоча це необхідність, якої потребує кожна оселя, є способи замаскувати його, зберігаючи при цьому легкий доступ до нього.

Від недорогих і непостійних проектів «зроби сам» до вбудованих сміттєвих баків на замовлення — продовжуйте читати, щоб отримати практичне натхнення для очищення зовнішнього простору і підвищення привабливості вашого будинку. Пропонуємо вашій увазі 12 розумних ідей для зберігання сміття, які допоможуть вам легко прибрати сміття з очей.

Заповніть невикористану шафу

Для менш дорогої альтернативи вбудованому висувному ящику для сміття на відкритій кухні залиште одну шафу відкритою для знімного сміттєвого бака. Таким чином, він буде прихований і непомітний, але при цьому легкодоступний.

.

Зберігання в гаражі

Зберігайте сміттєві баки в гаражі, щоб не захаращувати навколишній простір. Тримайте їх біля воріт для легкого доступу та виймання. Якщо ви боїтеся, що сміттєві баки принесуть неприємний запах, залиште їх з повсякденним сміттям на вулиці.

.

Використовуйте зелень

Якщо ви плануєте жити у своєму будинку довгостроково, посадіть дерева або живопліт і використовуйте їх як природну огорожу, щоб приховати сміттєві баки. Вибирайте вічнозелені рослини, які швидко ростуть і розростаються, щоб замаскувати сміття, одночасно покращуючи ваш ландшафтний дизайн.

.

Встановіть бамбукову огорожу

Огорожа з бамбука надає природний вигляд і є недорогим рішенням для приховування сміттєвих баків. Органічний матеріал органічно вписується в ландшафт, довговічний і невибагливий в обслуговуванні, його можна легко встановити і зняти, не вдаючись до послуг професіоналів.

.

Виберіть садовий сарай

Садовий навіс — чудове рішення для зберігання сміттєвого бака та іншого садового обладнання та інструментів. Він забезпечує захист від негоди, ховає непривабливе сміття та надійно зберігає сміттєвий бак. Якщо ви вирішили розмістити сміттєвий бак у садовому сараї, обов’язково виміряйте ширину дверей, щоб переконатися, що вони достатньо великі для того, щоб часто заносити та виносити бак.

.

Встановлення висувної шухляди для сміття

Якщо у вас кухня на відкритому повітрі, подумайте про встановлення вбудованої висувної шухляди для сміття замість сміттєвого бака, який може набридати і приваблювати небажаних шкідників. Таким чином, сміття буде замасковане, а шухляда забезпечить швидкий і легкий доступ до нього, коли вам потрібно щось викинути або зняти і замінити повний сміттєвий пакет.

.

Спробуйте дерев’яну огорожу

Огорожа — це практична функція безпеки, а також спосіб підвищити привабливість бордюру. Поставте сміттєвий бак за огорожею так, щоб його не було видно з вулиці, але щоб його можна було легко витягнути у дні вивозу сміття.

.

Подумайте про декоративну екранну панель

Декоративну ширму можна використовувати по-різному — створити візуальне розділення, приховати сміттєвий бак або слугувати підставкою для вертикального саду. Ці панелі доступні в незліченній кількості стилів, таких як традиційна біла решітка або більш сучасні версії, як ця крута геометрична дерев’яна ширма.

.

Додайте бічні ворота

Зберігайте сміттєві баки за бічними воротами, прикріпленими до зовнішньої сторони вашого будинку. Це забезпечує легкий доступ, коли сміттєві баки потрібно перемістити, зберігаючи при цьому охайний і вільний від захаращення зовнішній вигляд.

.

Побудуйте дерев’яний захисний екран

Для простого рішення для зберігання сміттєвих баків, яке можна зробити своїми руками, використовуйте недорогі дерев’яні дошки, щоб створити стильну ширму для приватності. Підберіть розмір ширми залежно від того, скільки сміттєвих баків вам потрібно сховати і скільки місця у вас є для роботи. Пофарбуйте або просочіть деревину засобами, призначеними для використання на відкритому повітрі, щоб забезпечити стійкість до атмосферних впливів.

.

Зробіть своїми руками накриття для сміттєвого бака

Зробіть огорожу для сміттєвих баків, щоб тримати їх подалі від сторонніх очей. Використовуйте матеріали, які доповнюють або поєднуються із зовнішнім виглядом вашого будинку, щоб допомогти контейнеру виглядати навмисно і бездоганно. Якщо розмістити його біля входу, виносити сміття буде легше.

Позначки:, , , , , , ,
close