10 дивовижних фактів про Індію

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Індія — це мікс культур і релігій, де переплелися непрохідні джунглі і піщані пляжі, гори і море, хатини і палаци. Стародавня цивілізація з багатющою культурою вабить своєю чарівністю туристів з усієї планети. Назвемо 10 дивовижних фактів про цю країну.

1) Індія — найвегетаріанськіша країна у світі. За офіційними даними, 40% населення, за неофіційними — до 80% жителів не їдять м’ясо.

2. В Індії знаходиться 40 об’єктів зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це і мавзолей-мечеть Тадж-Махал, храм сонця в Конараці, пам’ятники Кхаджурахо, форт в Агрі та безліч унікальних природних об’єктів. Недорогі авіаквитки шукайте на Aviata.kz.

3 Індія — друга за величиною англомовна країна у світі, незважаючи на те, що офіційна державна мова — хінді. Англійська вважається другою мовою в державі.

4. Найбагатший храм знаходиться в Індії. Падманабхасвамі зберігає незліченні скарби в численних камерах, які замкнули сотні років тому. Легенда свідчить, що вони наповнені золотом і дорогоцінним камінням, проте чіпати їх не можна. Одну з камер було розкрито 2011 року. У ній справді виявилися коштовності та монети на сотні мільйонів доларів.

5. Один із найдовших наводних мостів Раджіва Ганді розташований в Індії. Це диво архітектури побудували в Мумбаї 2010 року. Переправа має протяжність 5,6 км.

6. Найбільша сім’я живе в Індії. Зіона Чана одружився 39 разів, усі його дружини живуть разом із ним. У сім’ї народилися 94 дитини. Деяких дружин чоловік прийняв у будинок із власними дітьми. Так кількість членів сім’ї збільшилася ще на 14 осіб. Зараз індус виховує понад 30 онуків. Загалом у найчисельнішій сім’ї на планеті 181 людина, включно з самим Зіоном Чаном.

7. В Індії представлені всі великі світові релігії. Основна маса місцевих жителів — індуїсти, але в країні також багато християн, мусульман, буддистів, іудеїв, сикхів і багатьох інших.

8. Тут розташоване найдощовитіше село у світі Маусінрам, де випадає понад 11 000 мм опадів щороку. Тому тут виростають дивовижні мости з живих дерев, які сплітаються корінням і гілками, по них навіть можна ходити.

9. У посушливих регіонах Індії є дивовижні ступінчасті колодязі. Загадкові підземні сходи ведуть не тільки до цілющої вологи, а й створювалися для того, щоб видобувати ґрунтові води.

10. Ринок Кхарі Баолі в Делі — найбільший і найстаріший базар спецій у світі. Тут можна знайти будь-яку пряність, горіх або траву, яка тільки існує на планеті.

У світі багато дивовижних місць. Плануючи подорож, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

20 фактов, которые, по мнению местных жителей Ирландии, должны знать путешественники перед поездкой в страну

9 несподіваних фактів про Вінні-Пуха, любителя меду та віршів

5 цікавих фактів про желатин

Позначки:, , , ,
close