“Гюльпері”: актори та ролі, сюжет, відгуки

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Турецькі серіали вже давно завоювали популярність у всьому світі. Тому деякі глядачі з нетерпінням чекають виходу нових кінострічок. У 2018 році на екранах з’явилася ще одна історія про кохання і ненависть — телесеріал «Гюльпері». Докладніше про проект — у статті.

«Гюльпері»: сюжет та відгуки про серіал

«Гюльпері» — це драма з напруженим сюжетом. У центрі серіалу — дівчина, яка змушена боротися з трагічними обставинами. Чоловіка Гюльпері вбили через політичні конфлікти в Ірані, а дітей забрали родичі. На додачу до всього, жінка потрапляє до в’язниці. Після звільнення Гюльпері не збирається сидіти склавши руки: вона хоче забрати дітей і почати життя заново. Допомагати дівчині в цьому планує закоханий у неї адвокат.

Сюжет серіалу для турецького кінематографа не новий: 1982 року на екрани вже виходила драма зі схожою історією. Щоправда, тоді це був не серіал, а кінофільм. Тому «Гюльпері» вважають якісним ремейком.

Примітно, що над виробництвом серіалу працювала не одна компанія, а одразу дві. Режисером проекту виступив Джем Карджі, а продюсером — Есі Гюльдже.

Турецький серіал «Гюльпері» можна подивитися з російською озвучкою. Для цього скористайтеся одним із популярних сайтів в інтернеті.

Щодо відгуків, то глядачі були вражені напруженим сюжетом і хорошою акторською грою. Однак є й негативні коментарі. Серед недоліків відзначають:

  • надмірну озлобленість дітей Гюльпері;
  • трагічність сюжету;
  • затягнутість другої половини серіалу.

Позитивних відгуків виявилося все ж більше. Так, глядачі, які дивилися серіал із російським перекладом, писали в коментарях, що «Гюльпері» — це чудова історія про кохання, честь і змови. Відзначали і лицарську поведінку головного героя, і чудову гру акторів, які зіграли дітей Гюльпері. Також шанувальники історії говорили про те, що серіал варто дивитися всією сім’єю, оскільки він дуже повчальний.

Також серед плюсів відзначено:

  • красиві краєвиди Стамбула;
  • показ справжніх людських цінностей;
  • сила духу головної героїні.

Турецькі серіали — це особливе кіномистецтво. Вони вирізняються не лише гострим сюжетом, а й акцентом на турецьку культуру, звичаї, цінності. Тож вони допоможуть не лише скрасити час, а й навчитися людяності та вмінню любити.

«Гюльпері»: актори та ролі

Багатьох глядачів цікавить, хто зіграв головні ролі в серіалі «Гюльпері». Актори досить відомі не тільки в Туреччині, а й за її межами.

На знімальному майданчику опинилися такі виконавці:

Нургюль народилася в Туреччині. Після закінчення школи здобула акторську освіту в університеті. У вільний час Ешилчай займається живописом.

Актриса відома глядачам за ролями в серіалах «Величне століття. Імперія Кесем», «Маєток з виноградними лозами», «Кохання і покарання».

У серіалі «Гюльпері» Нургюль зіграла головну героїню. Це жінка, сильна духом, яка вистраждала і заслужила своє щастя.

В юності Тимучин Есен захоплювався музикою, тому закінчив Державну консерваторію. Крім цього, Тимучин також навчався театрального мистецтва в Лос-Анджелесі.

Есен зіграв у проєктах «Озеро», «Чужа», «Охоронна поліція». Особливу популярність акторові приніс турецький серіал «Гюльпері». Персонаж Тимучина — успішний юрист, який закоханий у головну героїню. Однак у нього є сім’я, в якій усе не так гладко.

Акторською майстерністю Тарік захопився ще в школі, проте пішов вчитися на архітектора. Потім все ж таки вирішив здійснити мрію і почав зніматися в кіно.

Глядачі знають Таріка за участю в проєктах «Друга весна», «Перше кохання», «Мумія на перегонах». Також він знявся в серіалі «Гюльпері» в ролі багатого і владного батька чоловіка головної героїні.

Юний актор родом з Анкари. Любов до мистецтва з’явилася у Бурака ще в юному віці, коли він зіграв свою першу роль у багатосерійному фільмі «Точна вісь».

Актора можна побачити в серіалах «Величне століття. Імперія Кесем» та «Воскреслий Ертугрул». У проєкті «Гюльпері» він зіграв старшого сина головної героїні. Персонаж сильно піддався впливу бабусі та дідуся і виріс егоїстичною дитиною, яка ненавидить свою матір.

Серіал «Гюльпері» однозначно не може залишити байдужим глядачів. Комусь він припав до душі, а дехто вважає його занадто важким. У будь-якому разі скласти свою думку про драму можна тільки після її перегляду.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Ким я був у минулому житті: онлайн тест за 3 хвилини

Книги про кохання: 10 сучасних і класичних творів

Каблучки на весілля: як вибрати і хто повинен купувати обручки

Позначки:, , , , , ,
close