Гороскоп Таро на 2023 рік для кожного знака зодіаку

Езотерика

robertss 14.09.2023 Article

Майбутній рік буде відносно спокійним і комфортним завдяки творчій енергії його покровителя Чорного Водяного Кролика. Яка доля чекає на представників знаків зодіаку? Прогноз на картах Таро на 2023 рік склали тарологи Анжела Перл, Ольга Стелла і Вікторія Штелльхорн.

Гороскоп Таро для Овна на 2023 рік

Який гороскоп Таро для Овна на 2023 рік? Рік буде неспокійним, але завершиться на позитивній ноті. У першому кварталі Овни опиняться на межі можливостей, відчують втому і хвилювання. Зате від дня народження і по червень сил та енергії буде багато. Життя набуде чіткості. Влітку і у вересні Овнів оточить любов і турбота. Рік завершиться набуттям нового сенсу буття, зростанням і розвитком. Про це говорить Дев’ятка мечів, Вісімка жезлів, Шістка кубків і Колісниця.

Який гороскоп Таро для Тельця на 2023 рік?

Рік почнеться з розкриття навичок і талантів. Події, які визначені наперед, підкоряться волі Тельців. З квітня по червень вони знайдуть людей, які ідеально доповнять їхню особистість, з’єднаються з ними. Влітку і у вересні чекайте на щасливий шанс, відкриття дверей, грошовий водоспад і зміцнення власної значущості. Рік завершиться ривком до нових цілей. Такі тенденції року розкривають карти Таро Маг, Колісниця, Туз пентаклів і Лицар жезлів.

Гороскоп Таро для Близнюків на 2023 рік

Який гороскоп Таро для Близнюків на 2023 рік? Рік розпочнеться зі свята. У лютому вирішуйте питання членів сім’ї. У березні чекає пауза, зате у квітні доведеться надолужувати згаяне. Травень зруйнує минулі плани, щоб у червні життя завирувало з новою силою.

До дня народження Близнюки підуть від проблем, щоб у липні стати господарем долі. Серпень запам’ятається тимчасовим перепочинком. У вересні йдіть уперед маленькими кроками. У жовтні розпочніть нову справу або роман. Листопад подарує мрію. Рік завершиться активно. Такий прогноз дає тарологиня Анжела Перл, а найбільш значущими арканами її розкладу будуть Вежа, Ієрофант, Зірка і Колісниця.

Який гороскоп Таро для Рака на 2023 рік?

Раки почнуть рік зі змін через внутрішнє бажання перебудови. У квітні-червні буде багато думок, переживань і підбиття підсумків. У період липень-вересень з’явиться нова мета, віра в щастя, любов і успіх, а також чітке розуміння перспектив і можливостей. Рік завершується заспокоєнням, упорядкуванням усіх сфер життя. Багато Раків присвятять час сім’ї, зустрінуть людину для серйозних стосунків і шлюбу. Такий прогноз дає П’ятірка мечів, Дев’ятка мечів, Зірка і Король пентаклей.

Гороскоп Таро для Лева на 2023 рік

Який гороскоп Таро для Лева на 2023 рік? Рік почнеться з високої продуктивності та неймовірного навантаження, але Леви з усім впораються. З квітня по червень на них чекає калейдоскоп подій, подорожей, відкриттів і знайомств. Літо і вересень обіцяють благодатний час, щастя у стосунках, роботі, творчості, а також зміцнення здоров’я і високу ймовірність вагітності. Рік завершується найкращою картою в колоді, яка несе глобальний успіх. Усе це віщує карта Таро Десятка жезлів, Колесо фортуни, Імператриця і Туз пентаклів.

Який гороскоп Таро для Діви на 2023 рік?

Січень почнеться з переїзду і любовного роману. У лютому чекайте на отримання фінансової вигоди. Березень стане переходом на новий рівень. Квітень допоможе накопичити на мрію. У травні прийде успіх, задоволення і кохання. У червні багато ділової та фізичної активності, приємних покупок.

У серпні відкриється нова перспектива. Вересень присвячений навчанню і роботі. У листопаді Діви здійснять мрію. Грудень сповнений роботи, але вони з нею впораються. Як пише тарологиня Ольга Стелла, яка передбачила такі події, найбільш значущими арканами для Діви стануть Мир, Закохані, Колісниця, Зірка і Маг.

Гороскоп Таро для Терезів на 2023 рік

Який гороскоп Таро для Терезів на 2023 рік? Перші три місяці присвячені пошуку зони комфорту та емоційної рівноваги. Вчіться не реагувати на провокації та розбиратися в тому, що подобається. З квітня по червень з’являться чіткі цілі, плани, які будуть швидко досягнуті. Наприкінці літа й восени будете навчати інших людей, передаючи досвід. Рік завершується заспокоєнням, повною душевною гармонією і фізичним комфортом. Такий прогноз дає Четвірка кубків, Туз мечів, Шістка пентаклів і Поміркованість.

Який гороскоп Таро для Скорпіона на 2023 рік?

Рік почнеться з насолоди собою і життям, усвідомленням власної значущості та заслужених успіхів. Весна і початок літа присвячені постановці цілей. Скорпіони подбають про тіло, поліпшать кар’єру і стосунки. Кінець літа і вересень — час балансу. Скорпіон знайде себе, своє щастя і місце в житті. Рік завершується внутрішньою трансформацією, змінами в житті і набуттям нового шляху. Про це говорить Дев’ятка кубків, Зірка, Жриця і Смерть.

Гороскоп Таро для Стрільця на 2023 рік

Який гороскоп Таро для Стрільця на 2023 рік? Він почнеться зі здобуття комфорту і гармонії в сім’ї. З квітня по червень у життя Стрільця прийде відсутній пазл — кохана людина, справа, хобі, мета і засіб, який зробить життя ідеальним. У період липень-вересень займіться саморозвитком і поліпшенням результату. Рік завершиться заспокоєнням, уповільненням, відпусткою і підбиттям підсумків. Про це розповіла Десятка кубків, Двійка кубків, Сімка пентаклів і Четвірка мечів.

Який гороскоп Таро для Козерога на 2023 рік?

Через глобальність запиту весь рік на Козерога чекає серйозна перебудова й усвідомлення власної сили. Перший квартал — це руйнування стереотипів. З квітня по червень Козероги доб’ються перемоги за будь-яку ціну, не шкодуючи сил. Із життя підуть зайві люди. У липні-вересні старий світ буде зруйновано. Те, що не приносило радості, піде в минуле. Три останні місяці року принесуть багато щастя і задоволень. Такий прогноз дає П’ятірка кубків, П’ятірка мечів, Вежа і Трійка кубків.

Гороскоп Таро для Водолія на 2023 рік

Який гороскоп Таро для Водолія на 2023 рік? Судячи з карт розкладу, до якого увійшов Лицар жезлів, Четвірка кубків, Ієрофант і Трійка пентаклів, весь майбутній рік буде присвячений роботі, саморозвитку і зміцненню соціальних зв’язків. Перший квартал пройде активно фізично, у справах і роботі.

З квітня по червень потрібно заспокоїтися, зупинитися і зрозуміти своє місце в житті. Іншу частину літа і вересень чітко йдіть до своєї мети, розвивайтеся духовно і вірте в себе. Рік завершує активна соціальна діяльність, знайомства і розвиток на новій посаді або роботі.

Який гороскоп Таро для Риб на 2023 рік?

Перший квартал року пройде під знаком Туза мечів — карти інтелектуальної роботи, підвищення кваліфікації та досягнення поставленої мети. У другому кварталі карта Імператриця принесе збільшення достатку. Видання The Tarot Guide описує її як карту жіночності та материнства, тож імовірна вагітність.

З липня по вересень буде накопичення коштів, успішне закриття всіх фінансових питань, відновлення і накопичення сил та енергії. З жовтня по грудень Риби вступлять у період сприятливих змін. Такий прогноз представила тарологиня Вікторія Штелльхорн на основі карт Туза мечів, Імператриці, Четвірки пентаклів і Шістки мечів.

Для всіх знаків зодіаку новий 2023 рік буде активним і важливим періодом життя. Щоб досягти успіху і не втратити шанси, чітко дотримуйтесь підказок Таро, вірте у свої сили і вчіться не зупинятися на півдорозі.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Привітання з Днем авіації України 2023 — вірші, проза, листівки

Привітання з Водохрещем 2023

Вірші з днем народження 2023

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

Позначки:, , , , , , , , ,
close