Прикмети на день народження: що можна і чого не можна робити

Езотерика

robertss 26.09.2023 Article

День народження — це новий етап, нова сторінка та нові цілі. На які правила та прикмети варто звернути увагу, щоб він пройшов успішно та дозволив наблизитися до того, про що мрієте? Рекомендації про таїнства щорічного особистого свята дали автори книг про прикмети Ольга Бєлякова, Аврора Кейн і Пітер Вест.

Хороші прикмети в день народження

День народження — це момент, коли кожен народився на світ, тому з ним пов’язано безліч таємниць, загадок і забобонів. Частина прикмет, приурочених до важливої дати, бере свій початок із глибини століть. Аврора Кейн, автор книги «У світлі Місяця. Місячні фази, легенди і містична енергія», пише, що стародавні греки в день народження підносили дари Артеміді, богині Місяця. Тому іменинний торт має округлу форму і прикрашений свічками, що символізують відблиск небесних світил.

З цим ритуалом пов’язаний обряд, який здійснюють усі іменинники. Що потрібно зробити у свій день народження? Вважають, що в день народження ангел-охоронець, душі померлих предків і вищі сили особливо чутливі до всіх побажань людини. Тому головним ритуалом свята вважають загадування бажання і задування свічок на торті.

Є низка дій, які бажано виконати в день свята або напередодні його настання:

 • Забути всі тривоги, позбутися зневіри й зустрічати день у прекрасному настрої. Це допоможе позбутися пристріту і псування, якщо вони є на людині.
 • Відзначити свято день у день, пам’ятаючи приказку «Раніше відзначати — роки життя скорочувати, пізніше гуляти — удачі і грошей не бачити».
 • Запланувати сценарій події з урахуванням тільки власних смаків та вподобань, не озираючись на інших людей, з огляду на приказку «Як рік зустрінеш, так його і проведеш».
 • Прийняти перші привітання якомога раніше, з першими променями сонця, вдягнувши новий і красивий одяг і не знімаючи його до відходу до сну.
 • У кишені святкового вбрання покладіть грошові купюри та монети, щоб привернути багатство.

Для чоловіків і жінок є кілька важливих прикмет, які також слід врахувати під час святкування. Які є прикмети на день народження чоловікам? Їм не варто відзначати 33-річчя, оскільки саме в цьому віці було розіп’ято Ісуса, і 40-річчя, оскільки число 40 пов’язане з релігійними, езотеричними і фізіологічними фактами, що впливають на свідомість і життя людини.

Які є прикмети на день народження жінкам? Їм не можна приймати в подарунок ручне дзеркало, носову хустинку, прикраси з перлів і букет жовтих квітів, бо ці подарунки привертають у життя печаль, самотність і недуги. Жінкам небажано відзначати 53 роки життя, а дівчаткам — 9 і 13 років.

У день народження діють і погодні добрі прикмети. Сонячний день обіцяє удачу на весь рік, гроза викликає занепокоєння про майбутнє, шквальний вітер попереджає про грандіозні зміни, дощ несе щастя, а сніг — прибуток.

Чого не можна робити

Щоб не відлякати удачу і закласти фундамент успіху на рік вперед, необхідно враховувати важливі заборони. Що не можна робити у свій день народження? У свято небажано:

 • Думати про борги або обговорювати питання позик, кредитів, позичати гроші.
 • Роздавати милостиню. Навіть якщо відвідуєте храм, не можна давати гроші жебракам на його території та за її межами. Зробіть це в інший день, щоб не втратити удачу та фінансову стабільність.
 • Стригти волосся і нігті, щоб не порушити зв’язок з ангелом-охоронцем.
 • Виносити сміття до ранку наступного дня, щоб не викинути гроші на вітер.
 • Пекти млинці, оскільки цю страву часто готують на поминки.
 • Запрошувати на свято людей, які неприємні, або тих, з ким складні стосунки.
 • За столом у день народження не повинно сидіти 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 або 100 гостей. Уважно складайте списки запрошених і вчасно їх корегуйте.
 • Авторка книги «Забобони. Путівник звичками, звичаями і віруваннями» Пітер Вест радить заспокоїти собаку, який виє, бо тварина може привернути в дім горе.

У день народження небажано спілкуватися з хворими людьми, щоб не заразитися і не перетягнути на себе негатив. Для захисту від енергетичного втручання покладіть у кишеню одягу або надіньте на себе срібний виріб.

Якщо під час урочистості випадково розбився посуд, скажіть «На щастя», акуратно зберіть уламки й винесіть їх наступного дня подалі від дому разом зі сміттям.

Чи можна митися в день народження? Вважають, що робити це категорично не можна, бо саме в день народження стаємо вразливими для темних сил, а вода змиє удачу і щастя. Якщо вірите в прикмети, приймайте душ напередодні свята.

Щоб нівелювати будь-які неприємності, вірянам варто звернутися з молитвою до бога та ангела-охоронця. Це дасть необхідну допомогу, підтримку і дасть змогу прожити важливий день добре і радісно.

Прикмети про подарунки на день народження

Магічною силою володіє не тільки сам важливий день, а й подарунки, які підносять імениннику. Серед них можуть бути ті, які не принесуть користі, радості чи щастя, порушать гармонію в житті.

Що не можна дарувати на день народження? Як подарунок не підійдуть такі речі:

 • Букет із парною кількістю квітів. Небажано приймати в дар жовті квіти — символ розлуки.
 • Зброя, ножі та гострі предмети. Викупіть їх у дарувальника за символічну плату.
 • Порожній гаманець. У ньому має бути монетка.
 • Ремені, підтяжки або краватки. Їх можна приймати в дар лише від коханої людини, оскільки ці подарунки незримо прив’язують людей один до одного.
 • Шампунь або мило — ознака сліз і печалі.
 • Прикраси з перлів — символ смутку і сліз.
 • Наручний годинник — провісник великої сварки.

Якщо подарували гроші, акуратно розгладьте їх і покладіть у гаманець, примовляючи «Гроші — до грошей», як радить Ольга Бєлякова, авторка книжки «Народні прикмети, що привертають гроші, удачу, благополуччя».

Усі галантерейні вироби слід приймати з побоюванням, особливо від малознайомих людей. Викуповуйте їх за символічну монетку. Те саме стосується і керамічного посуду, ваз, панно. Якщо дарувальник викликає серйозні побоювання, але немає можливості закрити від нього свій дім на особисте свято, приймаючи подарунок, скажіть про себе: «Беру тільки те, що бачу, а невидиме залиш собі». Це знизить ризик того, що гість приніс не подарунок, а підклад, покликаний послабити енергетичне поле іменинника й завдати шкоди.

Дзеркало — це особливий подарунок, поставитися до нього треба з повагою. Якщо піднесли в подарунок велике настінне дзеркало, не дивіться в нього в день народження. Залиште запакованим до ранку наступного дня.

Щоб дотриматися балансу між умінням брати і давати, а також привернути до себе удачу, заздалегідь підготуйте всім гостям невеликі відповідні сувеніри. Це приверне в життя багатство і задобрить грошовий егрегор.

День народження — це особливе свято, в яке заведено звертати увагу на деталі та закладати фундамент успіху на весь майбутній рік. Щоб не упустити свій шанс змінити життя на краще, корисно дізнатися прикмети і ритуали, важливі в день народження, і дотриматися їх.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Привітання з днем народження внучці від дідуся і бабусі українською

Привітання з днем народження Віталія

Привітання з днем народження військового

Привітання з днем народження Василя

Привітання з днем народження в прозі своїми словами 2023

Привітання з днем народження брата

Позначки:, , , , , , , , ,
close