Будівництво складів: все, що треба знати

У «Білдінг Дісіжен» будівництво складів, ангарів та інших споруд виконується відповiдно до діючих будівельних норм і правил.

Також враховуються всі вимоги замовника. Використовується тільки якісна сировина, будматеріали, що пройшли сертифікацію.

Чим каркасне будівництво ангарів і складів з металоконструкцій краще, ніж аналогічні рішення з цегли, блоків та інших матеріалів?

  • Простота збірки, демонтажу, ремонту. Якщо буде потрібно, можливе розбирання для установки в іншому місці.
  • Невелика маса, що не вимагає зведення масивного і дорогого фундаменту.
  • Захищеність від снігу, дощу, стійкість до впливу корозії.

При грамотному підході до роботи, будівництво складів і ангарів здійснюється швидко, і ви зможете використовувати приміщення за призначенням в мінімальні терміни.

Як замовити будівництво ангарів у Києві

Наша компанія здійснює будівництво ангарів і складів під ключ. Вам достатньо залишити заявку, зв’язатися зручним способом з менеджерами, щоб обговорити фінансові, технічні та юридичні нюанси. Вас детально проконсультують компетентні фахівці.

Наші співробітники пропонують будівництво ангарів і складів у Києві, приміських районах, населених пунктах Київської області.

Надiйна реконструкція будівель і споруд

Ми пропонуємо два етапи опрацювання даної послуги: ескізний проект і робочий проект. Також є можливість замовити, наприклад, тільки фасадні рішення і в тому і в іншому етапі, якщо раптом не стоїть завдання перепланування.

За необхідності ви можете вибрати тільки ескізні рішення. Цей розділ допоможе вам «ознайомитися» з будівлею, її потенційними можливостями і прикинути порядок майбутніх витрат. Етап розробки проектних рішень дозволить найбільш точно реалізувати всі задумані ідеї, узгодити у відповідних органах, розрахувати інженерію.

Найчастіше реконструкція або реновація будівель необхідна при зміні їх функціонального призначення. Наприклад, перетворення промислового підприємства в офісну або торговельну будову. Це перевтілення часто несе за собою збільшення несучої здатності існуючих конструкцій будівлі, особливо при додатковій надбудові поверхів.

Тому крім естетичної складової, раціональності використання простору в новій функції, дбайливого і талановитого використання існуючої спадщини, необхідно проводити ряд складних інженерних досліджень. Таких як, вивчення грунтів, аналізу стану фундаменту, несучих конструкцій і подальшого проектування.

Позначки:, , , , , ,
close