ШВИДКОМОНТОВАНІ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

Особливості швидкомонтованих будівель з металоконструкцій визначаються будівельними технологіями. Напевно, ви і самі помітили, що об’єкти будівництва з металу абсолютно не схожі між собою, а ось експлуатаційні вимоги до них, майже завжди, однакові. У цій публікації ми розглянемо особливості швидкомонтованих будівель з металоконструкцій, монтаж яких здійснюється в найкоротші терміни.

Швидкомонтовані будівлі — що це

Слід зазначити, особливості швидкомонтованих будівель з металоконструкцій, не тільки в доступності ціни, але також у високих теплозберігаючих і звукоізолюючих властивостях. Незалежно від того, який швидкомонтований об’єкт ви хочете замовити в нашій компанії, до нього будуть пред’являтися такі технологічні вимоги:

 • висока технологічність;
 • зносостійкість, стійкість, жорсткість і довговічність;
 • легкість і міцність;
 • простота монтажу і демонтажу металоконструкцій;
 • антикорозійний і вогневий захист (для оцинкованих конструкцій може використовуватися додаткове захисне покриття);
 • естетичність і екологічність об’єкта будівництва.

Швидкомонтовані модульні конструкції стрімко завоювали будівельний ринок. Одним з найголовніших переваг технології є можливість виключити «мокру» частину робіт, яка займає досить багато часу і ресурсів. Кожен елемент стіни і даху кріпиться за допомогою болтів або зварних з’єднань. А якщо вас интеерсует професійне будівництво з металоконструкцій, переходьте на сайт https://www.llentab.ua/stalevi-budivli/torgovelni-budivli/

Перевагою болтових з’єднань є можливість складання і розбирання конструкції в міру необхідності. Крім того, невеликі за площею одноповерхові будівлі за даною технологією можуть встановлюватися на будь-якій рівній твердій поверхні без фундаменту.

Найчастіше так будують:

 • приміщення для складів;
 • Спортивні комплекси;
 • ангар;
 • офісні приміщення;
 • локації для виставок, ярмарків та пересувних експозицій;
 • СТО, автомийки;
 • торгові центри, супер-і мінімаркети, криті конструкції для ринків;
 • виробничі будови промислового призначення;
 • об’єкти аграрної сфери.

При будівництві великих споруд, наприклад, промислових комплексів, заводських цехів і т.д., конструкції можуть зміцнюватися кран-балкою, яка підвищує опір механічним навантаженням на корпус будівлі. За такою ж технологією можуть бути побудовані і будинки житлового призначення, тільки вимоги до теплоізоляції будуть більш суворими.

Причина такої великої популярності швидкого будівництва пояснюється високою ефективністю технології, багатофункціональністю споруджуваних будівель, великим спектром застосування. У деяких країнах близько 70 % будівель будуються саме за швидкомонтованою технологією (ангари, офісні та складські приміщення, спортивні, торгові та розважальні центри, будівлі житлового призначення).

 1. США і Канада. Бум на Швидкомонтовані будівлі почався після завершення Другої світової війни. Логіка північноамериканських жителів цілком зрозуміла: будь-яка будівля повинна швидко будуватися і так само скоро розбиратися (при необхідності). Тому там так популярна дана технологія і в житловому секторі, і при будівництві спортивних споруд, і при зведенні торгових і розважальних комплексів.
 2. Європа. Технологія «прийшла» до європейців на початку 60-х років ХХ століття. З тих пір більшість будівель нежитлового сектора (складські та виробничі приміщення, будівлі громадського харчування та гіпермаркети, автомобільні мийки і заправні станції, спортивні та виставкові комплекси) будуються саме за швидке технології.
 3. В Японії Швидкомонтовані будівлі-це не данина моді, а спосіб захисту від природних катаклізмів. Вся справа у відмінній стійкості таких будинків до землетрусів. Тому, японці будують будівлі за технологією легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК).
 4. У Росії головним плюсом побудови будівель за швидкомонтованою технологією є економічна складова. Але, більш жорсткі кліматичні умови змушують відходити від однотипних рішень. При будівництві житлових будинків в наших широтах, обов’язковою вимогою є утеплення вхідної групи, теплоізоляції підлоги і монтаж стін з сендвіч-панелей. До модульних споруд висуваються такі ж високі вимоги з енергозбереження, інженерних і телекомунікаційних систем, як і до інших типів будівель. Конструкції з сендвіч-панелей-відмінне рішення для побудови офісних будівель, торгових центрів і спортивних споруд.

Плюси і мінуси швидкомонтованих будівель

Головний плюс, за який будівельники цінують Швидкомонтовані будівлі, – ціна під ключ одна з найнижчих на ринку. Це пояснюється відносною простотою монтажу, невеликий металоємністю конструкції і невисокими вимогами до фундаменту.Можливість поставки на будівельний майданчик готових для установки блоків дозволяє в рази прискорити процес зведення будівлі. Крім того, ці блоки, найчастіше, Уніфіковані, що значно спрощує процес їх складання.Будівля, побудована за технологією легких металоконструкцій (ЛМК), не потребує додаткової обробки.Можливість проведення будівельних робіт при будь-якій погоді, незалежно від типу грунту. Це, до слова, не заважає швидкомонтованим будівлям конкурувати з капітальними будівлями за багатьма критеріями. Високий рівень теплоізоляції досягається шляхом установки сендвіч-панелей. Така конструкція здатна витримати навіть найлютіший мороз.Можливість адаптації до будь-якого типового проекту. Це дозволяє значно знизити вартість проектних робіт і прискорює процес узгодження.Конструкція легко і швидко розбирається без шкоди для цілісності, що дозволяє змонтувати її на новому місці.Будівництво за традиційними технологіями передбачає наявність постійних «непередбачених» витрат, проте Швидкомонтовані будівлі скорочують такі витрати як мінімум на третину.Панельні технології дозволяють «освіжити» будова цікавим зовнішнім виглядом.Застосування ЛМК (легких металоконструкцій) для каркаса будинку дозволяє значно знизити трудовитрати і швидкість побудови будівлі.

Є у швидкомонтованих будівель і свої мінуси. На них варто звертати увагу при певних умовах. До таким відносять:

Технологія не дозволяє будувати будівлі в прибережних районах, активних сейсмічних регіонах (з ймовірною силою землетрусу в 8 балів).Якщо порівнювати з залізобетоном, то металевий каркас не настільки довговічний.

Монтаж металлоконструкции. Строительство Ангара, Зернохранилищ и Навесов

САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ ФУНДАМЕНТ! Для ангара, склада, производственного помещения.

Позначки:, , ,
close