Меблі лофт в інтер’єрі

Кому до душі смачні і звучні рішення інтер’єру, той вільно припливає під вплив чар індустріального стилю. Наш сайт з радістю порекомендує, яким повинен бути інтер’єр і меблі в індустріальному стилі. Можливо, це та сама атмосфера, яку ви давно шукали для власної душі.

Меблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонта

Основні лінії меблів в індустріальному стилі

При оформленні інтер’єрів в горищному стилі застосовуються різні варіанти меблів loft, що мають власні особливості і характерні риси:
М’які мебліДивани зі справжньої шкіри, барвисті м’які пуфики, крісла-мішки або крісла на металевих і дерев’яних опорах з коліщатками, обтягнуті шкірою або штучними аналогами. Дорогі і шикарні тканини і матеріали для меблевого виготовлення не застосовуються.
КорпуснаСтільці, Столи, етажерки, вітрини, шафи, стелажі і дерев’яні комоди, зі звичайним дизайном і елементами зі скла, металу і пластику. Часто замість шаф застосовуються стелажі відкритого типу, етажерки і вішалки.
ВбудованаСтильні і місткі шафи, вбудовані в ніші або кути кімнати. Фасад меблів оформляється в аналогічному стильовому рішенні-фотодруковим малюнком або імітацією фактури необробленого дерева.

Важливі ознаки сучасного лофт в інтер’єрі

Стиль лофт відрізняється тим, що:

 • кладка з цегли стін зберігається або імітується, а стін з бетону надають більш красивий вигляд за допомогою спеціального просочення;
 • частини конструкцій будівлі, дроти і труби комунікацій не приховують, вони стають оформлювальним елементом;
 • великі простори не перегорають, а поділяють на зони;
 • не у всіх частинах приміщення спеціально роблять акцент на грубу обробку;
 • промисловий вигляд можна виділити, використовуючи новітні технології;
 • у приміщеннях чітко проступають лінії фабричного цеху;
 • у приміщеннях повинні бути максимально вікна великих розмірів, штори застосовують нечасто, дозволяється установка залізних решіток або жалюзі.

 Меблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонтаМеблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонтаМеблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонтаМеблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонтаМеблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонтаМеблі лофт в інтерєрі - Клуб ремонта

Меблевий дизайн в індустріальному стилі

Зрозуміло, аналогічний матеріал застосовується при самостійному виготовленні предметів обстановки. І це чудовий шанс створити функціональну річ, здатну стати інтер’єрної родзинкою. Поширені варіанти:

 • кавовий столик, пофарбований / лаковий і покритий скляним листом;
 • комфортний комплект м’яких меблів, який складається з дивана і крісла;
 • подіум для односпального або подвійного ліжка.

Промислово-урбаністичний стиль інтер’єрного оформлення передбачає вибір відповідних меблів. Наприклад, на інтер’єрних предметах повинні бути відсутні якісь прикраси, абсолютно виключається тематика стилю бароко, а перевагу необхідно віддавати природним матеріалам. Нижче розглянемо, як правильно підібрати Loft дивани https://oakshop.com.ua/myaki-mebli/dyvany/ і на що звернути власну увагу при придбанні.

Як правильно вибирати дивани в стилі loft

Рекомендується триматися наступних параметрів:

 • стислість і строгість ліній;
 • модульність і можливість зміни;
 • універсальність;
 • великі розміри;
 • з натурального матеріалу;
 • монотонність кольору;
 • відсутність декоративних вставок і прикрас.

Зрозуміло, дивани loft не обов’язково повинні підходити всім таким критеріям, але бажано дотримати хоча б два.

Матеріал виготовлення та оббивка

Дизайн в індустріальному стилі передбачає застосування тільки справжніх матеріалів, досконало — без якихось додаткових покриттів. Що стосується меблів, то перевагу завжди необхідно віддавати металу і дереву. Наприклад, у продажу зустрічається багато моделей з каркасом з металу і підлокітниками — подібний варіант прекрасно підходить в нашому випадку. Також буде не зайвим наявність хромованих елементів, наприклад — ніжка.

Оббивка повинна бути в один колір. За палітрі колірної гами перевагу віддають сірому, чорному, бежевому і світло-коричневому кольору. Важливо, щоб меблі вписалася в єдиний дизайн приміщення і з’єдналася з головною гамою оформлення.

Диван Loft

У вигляді матеріалу для оббивки Loft дивана перш за все необхідно вибрати шкіру — Справжню або штучну. Зрозуміло, подібні моделі коштувати будуть не дешево, але воно варте того. У вигляді заміни можна розглянути щільну тканину або замшу. До речі, якщо ви запланували застосовувати диван для сну, то оббивка зі шкіри не підходить — пастельна білизна на ній буде ковзати.

Конфігурація дивана в індустріальному стилі

Для такого стилю підходить будь-які меблі з масиву. Що стосується конфігурації, то все залежить від місця, в якому буде стояти диван. Припустимо, для просторового поділу прекрасно підходить прямокутний варіант, а для установки поруч зі стіною — кутовий.

Модульні моделі набувають як для приміщень великого розміру, так само і для маленьких. За їх допомогою легко можна змінити кімнату, переставляючи модулі за наявною доступною площі. Ще один плюс конструкцій модульного типу — вони можуть замінити місце для сну, таким чином заощадивши простірПозначки:, , ,
close