Міжкімнатні та вхідні двері

Вирішивши придбати внутрішні двері для власного будинку, кожна людина спантеличується масою питань, пов’язаних з вибором. Перший, найважливіший — який власне матеріал буде оптимальним рішенням. Відповідь на питання знайти не просто, тому що асортимент внутрішніх дверей, що є на ринку, уяву просто вражає.

Внутрішні двері.

Великий вибір внутрішніх дверей може спричинити відчуття невизначеності у клієнта. Різниця в цінах на дверях зовні слабко відрізняється один у одного змушує поставити питання про ціноутворення. Так і від яких факторів залежить ціна на двері? Індустрія та техніка виготовлення дверей несеться вперед. Так у чому ж відмінність дверей. Є кілька ключових типів дверей, кожен з них має як плюси, так і мінуси. А навіть ялинки виправдає — постає питання: як довго вони будуть такими ж красивими і наскільки добре виконуватимуть власні функції, детльніше за посиланням https://mark-lviv.com.ua/uk/dveri/.

Внутрішні двері та їх типи.

Можна назвати кілька типів дверей, що виготовляються в Україні. До них можна віднести такі, як щитові, збірні, фільончасті, а також двері виготовлені з масивів. У дверях щитового типу — їх нутрощі, зокрема, це високо щільний стільниковий картон, зустрічаються і з ДСП. Зовні такі двері покриті МДФ, що дає можливість надати хорошій надійності та жорсткості продукту. Невелика вага у таких дверей — великий скидання навантаження, безпосередньо, на петлі. Збірні двері — мають дуже великий плюс.

При механічному пошкодженні деталі в подібній дверній конструкції піддаються заміні. Це дозволить певною мірою, при непередбачених ситуаціях заощадити вже на ремонтних роботах двері, а не на заміні. Збір дуже простий — стяжка гвинтами. Нутрощі — плоскі або об’ємні фільонки. Слідом за збірними йдуть фільонки. Або певна варіація збірних. Їхній гарний зовнішній вигляд складно переплутати. Наповнюються такі двері — все теми ж об’ємними фільонками, вставками зробленими зі скла. Двері зроблені з масиву — дуже часто робляться відповідно до індивідуального замовлення.

Вся наша продукція сертифікована, має чудову якість та відповідає таким вимогам:

 • Надійність. Наші двері зроблені на новому устаткуванні з дуже якісних матеріалів – труб, листового металу, МДФ.
 • Велика шумоізоляція та теплоізоляція досягаються завдяки внутрішньому наповненню дверей та спеціальним матеріалам, які користуються для цього.
 • Опірність зламування. Завдяки точності монтажу дверей, чудовій якості замків, потужності посилених петель для дверей, наявності бронебійних накладок та антизрізів, ваш будинок буде у безпеці.
 • Надійність вхідних дверей. Багаторічна навичка роботи у виробництві дверей, експерименти з різними типами конструкцій, великий професіоналізм персоналу робітників дає нам можливість сміливо говорити про те, що наші двері надійні і вони вам прослужать дуже довго.
 • Гарний зовнішній вигляд. Різноманітність кольорів, оздоблювальних варіантів — дасть можливість вам вибрати варіант більш прийнятний до будь-якого та навіть до вашого інтер’єру.

Внутрішні двері – обов’язкова складова частина будь-якого будинку, тому до них також висуваються великі вимоги:

 • Двері до приміщення ванної повинні тримати температурні перепади і дуже високу вологість повітря. Для дверей для кухні більш важливим питанням є легкість видалення забруднень з поверхні полотна дверей. Наші двері значний час збережуть чудовий стан та зовнішній вигляд.
 • Всі наші двері виготовлені з чистих, екологічних матеріалів, мають надійну конструкцію, тому ви можете не боятися про здоров’я членів власної родини.
 • Великий вибір моделей та кольорів обробки наших внутрішніх дверей допоможе Вам у створенні власного, оригінального інтер’єрного дизайну.

Ціна

 • Вхідні двері дешевші, ціна від 4000 до 7000 гривень – бюджетний варіант, у подібних моделей товщина полотна менше 80 мм, а металевого листа – менше 1,2 мм, вони оснащені зовсім нескладними замками.
 • У дуже дорогих дверях (середній сегмент), ціна від 7000 до 12 000 грн — товщина полотна понад 80 мм, товщина металевого листа 1,5-2,0 мм, укомплектовуються замками Kale, Mul-T-lock.
 • Сегмент цін більший за середній, ціна від 12 000 до 19 000 грн — товщина металевого листа 2,0 мм, двері укомплектовуються замками Mul-T-lock, Mottura, можливий декор з фарбованого МДФ.
 • Преміальний сегмент цін, ціна від 19 000 грн — товщина металевого листа більше 2,0 мм, двері укомплектовуються замками Mottura, Cisa, ISEO, можливий декор з дубового масиву або фарбованого МДФ, можливість дверного виготовлення за індивідуальним дизайном, вага дверей від ста кілограм та більше.
 • Двері за ціною нижче 3000 грн складно назвати дверима, так як їх можна розкрити ножем для консервів, наша фірма продажем подібних дверей не займається.

У пошуках та виборі внутрішніх дверей потрібно дивитися на кілька чимало важливих елементів. Красива картинка не завжди виправдовує очікування — тим більше, коли підбираєте в інтернеті.

Насамперед, необхідно звертати велику увагу на якість покриття та погонажні комплектуючі. Погане покриття абсолютно недовговічне. Воно дуже чутливе до впливу зовнішніх факторів. А у разі власне дверей для входу їх буде чимало. Вхідні двері піддаються впливу як із зовнішньої, так і зсередини. Вуличні страждають від погоди — сонячних променів, дощів та снігів, вітру, зміни температури тощо. Квартирні двері проблема зміни температур також не оминула, і хоч натуральні стихії їх і не зачіпають, сам під’їзд стає джерелом вологи, яка залишає власний слід на поганій якості дверях.

Виходячи з цього, досить швидко виникнуть пошкодження або зміни кольору, фактури і загального зовнішнього вигляду — це ж не те, що ви хочете отримати вже на наступний рік після застосування? Також якість покриття має велике значення для шумо та утеплювальних функцій, і не на завершальній стадії для безпеки. Якщо, наприклад, ми говоримо про погонажні деталі — найліпше підбирати телескопічний погонаж. Ну і наступний елемент, який відповідає за якість дверей – це, зрозуміло, матеріали складання. Вони всі по-різному поводяться в різних умовах і по-різному впливають на виконання дверима власних функцій. Завдяки підбору дверей з якісними матеріалами складання вхідні двері відповідатимуть усім трьом факторам якості – тепло/шумоізоліції, збереженню зовнішнього вигляду, захисту та безпеки.

Стильні та елегантні внутрішні двері, здатні ненав’язливо виділити статус квартировласника, переваги інтер’єру, пом’якшити дрібні недоліки та створити бажану атмосферу, що відповідає обраному Вами стилю. Усі проблеми залишаться за дверима Вашої оселі! Галерея Дверей пропонує Вам міжкімнатні, невидимі та вхідні двері від знаменитих виробників за найкращими цінами — абсолютно новий дизайн, сучасні технології, ідеальні ціни та море позитиву та задоволення.

Благородство дуба, витончена теплота червоного дерева, вишуканість бука — ці двері виконають запити дуже вимогливих Клієнтів, здатних бути щирими, безпосередніми, які не побоялися бути забавними, сучасними і які мають оригінальний смак.Позначки:, , , ,
close