Як правильно вибрати інтернет провайдера?

Швидка і стійка інтернет-зв’язок сьогодні стала життєвою необхідністю. Хороший провайдер зобов’язаний відповідати цілому декільком вимогам, які потрібно враховувати при підборі відповідного оператора. Переважна більшість компаній зараз рекомендують схожі тарифи, хороші умови підключення, безкоштовне обладнання, тому визначитися важко. Дізнатися, який інтернет-провайдер краще, можливим стало за допомогою аналітичних сервісів. 

Параметри вибору

Вибрати інтернет провайдера, прямо скажемо, дуже складно, адже пропозиції багатьох провайдерів звучать красиво і багатообіцяюче. Але чи відповідають ці обіцянки реальності?

Отже, вибір провайдера: на що варто звернути власну увагу?

При різноманітності інформації, важливі параметри, на які необхідно орієнтуватися, можна звести до наступного списку:

  • Тип підключення
  • Швидкість передачі даних і стабільність з’єднання
  • Асортимент тарифних планів
  • Наявність техпідтримки
  • Тип підключення

На даний момент доступні ці технології підключення, як:

  1. ADSL. Вихід в інтернет виконується через телефонну лінію за допомогою модему. Перевага технології в тому, що для підключення можна застосовувати вже існуючу сферу послуг, без додаткових ліній. Важливий недолік-швидкість з’єднання поступається швидкості доступу по виділеній лінії.
  2. Виділена лінія (оптичне волокно на магістральних лініях). Такий варіант-найбільш досконалий з точки зору надання високошвидкісного доступу в інтернет. Інформація проходить світловим сигналом по кабелю зі скла і пластику, що і забезпечує велику швидкість передачі даних навіть на значні відстані. Не дивує, що більшість жителів Росії якщо є наявність технічної можливості вибирають конкретно даний тип підключення.
  3. Бездротовий Інтернет (WiFi, LTE, 3G, GPRS). Доступ до інтернет мережі забезпечується за допомогою роутера / USB-модему / мобільника. Великим плюсом бездротових технологій вважається широке охоплення мережі, через що абонент підключається до Інтернету фактично з будь-яких розміщень.
  4. Супутниковий інтернет. Ця технологія застосовується, в основному, в тому випадку, коли альтернатив немає (наприклад, у віддалених населених пунктах, де відсутня телефонна / оптоволоконна лінія і існують проблеми з мобільним інтернетом). Єдина перевага-вихід у глобальну павутину фактично з будь – якого куточка країни-нівелюється рядом значних мінусів: великою ціною підключення, довгим відгуком сервера, технічною складністю підключення обладнання.

Чому важливо вибрати якісного постачальника Інтернет-послуг

Якщо постачальник виявиться ненадійним, то проблеми неминуче будуть проблеми з Інтернетом. Мало кому здасться приємним, якщо, наприклад, раптом через неякісного постачальника для вас з сім’єю перерветься фільм на найцікавішому місці, або якщо несподівано перерветься спілкування з компанією друзів в непередбачений момент. Ситуація може бути ще більш критичною, якщо ви працюєте за допомогою інтернету або вам негайно необхідно оплатити, наприклад іпотечну програму. 

Підтримка комунікацій у відмінному стані вимагає професійного штату співробітників, який може забезпечити якісним Інтернетом всіх клієнтів. Питання усунення аварії, в разі її появи, у хорошого провайдера стоїть протягом 1-2 годин, рідше — протягом 24 годин. Варто ще сказати що, хороший завжди хоче зробити так, щоб ситуації аварій з’являлися якомога рідше, ідеально — ніколи. 

Почитавши вище наші рекомендації, ви напевно вже будете знати на що дивитися при підборі провайдера, тому якщо ви проживаєте в Києві, подивіться на інтернет провайдера Corbina. 

Интернет провайдер в Киеве Corbina — надійне і хороше підключення

Компанія очолює рейтинг організацій, що займаються проведенням Інтернету в Україні. Під’єднатися до світової павутини в зв’язці з «Корбіна» можна просто і швидко. Знадобиться лише один раз викликати майстра і після чого застосовувати мережу для власних і професійних цілей. Статистика говорить: Інтернет від компанії “Корбіна” працює без перебоїв і спадів швидкості. Незліченна безліч включених в тариф гігабіт дає можливість застосовувати мережу, в тому числі, і в корпоративних цілях. При появі якихось неполадок ви зможете завжди зв’язатися з менеджером фірми, після цього проблему усунуть в короткі терміни.Позначки:, , , , ,
close