Як вибрати акумуляторний шуруповерт Макіта

Шуруповерт-став звичним інструмент, який значно полегшує робочий процес на будівництві, виробництві та в побуті. Як випливає з назви, він призначений для загвинчування різних кріпильних елементів — болтів під шліц, шурупів, саморізів. З’явився він значно пізніше дрилі, коли стало ясно, що обертання біти, затиснутою в патрон, можна з успіхом використовувати для прискорення монтажу.

Японська компанія Makita давно відома в світі як виробник надійного інструменту як в побутовому, так і в професійному класі. На її рахунку велика кількість вдалих шуруповертів xgt, при цьому модельні лінійки постійно оновлюються, вводяться нові найменування. Великою популярністю користуються акумуляторні пристрої від японського бренду.

На які особливості дрилів-шуруповертів Makita звернути увагу при виборі?

До відома! Вирішивши придбати дриль-шуруповерт відомого бренду, покупець повинен звернути увагу на наступні пункти:

  • Призначення. Якщо інструмент буде використовуватися практично щодня, то слід розглядати тільки професійні моделі.
  • Швидкість обертання. Вона прямопропорційна потужності пристрою, для побутових потреб досить 400-500 оборотів в хвилину, для професійних — більше 1000.
  • Харчування. Для будинку краще вибрати модель, що працює від мережі.
  • Патрон. Швидкозатискний патрон простіше обслуговується і краще підходить для побутового використання.
  • Функція реверсу. Приємне доповнення, яке полегшить процес ремонту.

Шуруповерти якого типу випускає бренд

Японська компанія Makita (Макіта) протягом багатьох років займається виробництвом високоякісних електроінструментів для професійного використання.

На сьогоднішній день виробник випускає два види шуруповертів: акумуляторні та мережеві.

Акумуляторні моделі мають постійне джерело живлення, який дозволяє майстру з комфортом працювати в приміщеннях, де немає можливості підключитися до електромережі. Такі прилади відрізняються компактним розміром, невеликою вагою, високою продуктивністю, а також мобільністю, адже для того, щоб приступити до роботи, користувачеві не буде потрібно електричний провід.

Незважаючи на всі переваги, агрегати акумуляторного типу потребують постійної підзарядки, оскільки мають обмежений обсяг заряду. Це може стати причиною виникнення деяких незручностей, однак при необхідності споживач може скористатися додатковим акумулятором, що йде в комплекті з інструментом.

На відміну від акумуляторних девайсів, мережеві прилади виділяються більш високою потужністю і здатністю працювати без підзарядки. Зручність використання досягається за рахунок наявності мережевого кабелю і підключення до джерела живлення, але якщо в приміщенні немає розетки, скористатися апаратом буде вельми важко.Позначки:, , , , ,
close