Брітні Спірс та інші зірки, яких не впізнати у звичайному житті

Ми звикли, що знаменитості — це еталонні чоловіки і жінки. Часом нам починає здаватися, ніби вони завжди такі, як на червоній килимовій доріжці. Однак не потрібно забувати, що для них це така сама робота. А після робочого дня всім хочеться розслабитися. Навряд чи хтось піде за хлібом в офісній спідниці та білій блузці.

У сьогоднішній добірці ми розповімо про голлівудських дів і подивимося, який вигляд вони мають у повсякденному житті.

Гелена Бонем Картер

І перший рядок відкриває самобутня Гелена Бонем Картер. У кіно актриса грає абсолютно різні ролі. Усі вони яскраві, стильні та наповнені. А в житті Гелену просто не впізнати — вона королева безглуздих костюмів і збірних луків.

У Мережі є навіть пародії на її образи з повсякденного життя. Однак це ніяк не позначається ні на кар’єрі акторки, ні на її стосунках із чоловіками.

Брітні Спірс

Друге місце віддаємо Брітні Спірс. Ця дівчина — кумир багатьох молодих людей, кому сьогодні вже 25+. Усі вони, можливо, так і запам’ятають її дівчинкою з кісками та спідничкою в клітинку.

Але якщо подивитися новини за останні років п’ять про Брітні, то на деяких фото її просто не впізнати. Колись «поп-діва» то одягає безглузді шорти, що ледве прикривають задню частину тіла, то шокує поголеною головою під капюшоном худі.

Міла Куніс

Третє місце нашої добірки посідає Міла Куніс. Ця красуня не залишила вибору Ештону Кутчеру, який все-таки одружився з нею і обзавівся спадкоємцями.

При цьому Міла теж не вирізняється відвертими сукнями, віддаючи перевагу джинсам, кедам або спортивним костюмам. А також усіма улюблену «дульку» на голові.

Наталі Портман

Четверте місце віддаємо Наталі Портман. Прекрасний лебідь у кіно, в житті — звичайнісінька мама, яка забуває помити волосся перед виходом на прогулянку.

Або віддає перевагу вдягти звичайнісіньку футболку і джинсові шорти на пляж.

Камерон Діас

І п’яте місце — Камерон Діас. Папараці так і мріють сфотографувати ще одне фото Камерон без макіяжу.

Щоб підкреслити її вік і ткнути пальцем на те, яка вона в кіно і без макіяжу, в житті. Так, звичайнісінька дівчина з синцями під очима і жвавою вдачею.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close