Катерина Климова: діти актриси

Катерина Климова — затребувана артистка, яка користується популярністю у глядачів. За її особистим життям стежать шанувальники по всьому світу. Багатьох цікавить: яка мати Катерина Климова? Діти актриси також є об’єктом пильної уваги журналістів. Розповім про них докладніше в статті.

Скільки дітей у Климової

Актриса Катерина Климова була в офіційному шлюбі тричі. Зараз у зірки фільмів і серіалів четверо дітей:

 • Єлизавета.
 • Матвій.
 • Корній.
 • Ізабелла.

Старша донька народилася 2002 року. На той момент артистка перебувала в офіційних стосунках із ювеліром Іллею Хорошиловим.

Однак шлюб пари зруйнувало нове кохання Катерини — актор Ігор Петренко. Климова і Петренко одружилися наприкінці 2004 року, а через два роки Климова подарувала коханому сина. Хлопчика назвали Матвієм. У 2008 році Катерина Климова народила втретє. Актриса знову стала мамою хлопчика, якого назвали Корнієм.

На жаль, і цей шлюб актриси розпався. У 2014 році офіційної сім’ї не стало. Однак красуня недовго була сама. Новий роман актриси знову виник на знімальному майданчику. Цього разу Климова підкорила серце актора Гели Месхі. Пара одружилася, і 2015 року в них з’явилася донька Ізабелла. Однак і цей шлюб не став довгим — Климова та Месхі розійшлися.

Зараз вік дітей такий:

 • старшій доньці Клімовій 18 років;
 • синам Матвію та Гордію по 13 та 11 років відповідно;
 • молодша дочка Белла восени відсвяткує п’ятиріччя.

Багато хто вводить у рядок пошуковика Google запит «Катерина Климова діти фото». Знімки діток актриси можна побачити на її офіційній сторінці в «Інстаграм». Катерина Климова з дітьми також часто публікує смішні відео.

Катерина Климова: стосунки з дітьми

Климова Катерина Олександрівна, діти якої виглядають досить щасливими, — хороша мати. У своїх інтерв’ю зірка говорить про те, що вона насамперед думає не про кіно, а про дітей. При цьому Катерина стверджує, що ніколи не збиралася народжувати чотири рази. За її зізнанням, кожна новина про майбутнє материнство заставала її зненацька.

Але актриса ні про що не шкодує:

 • У своєму «Інстаграмі» акторка часто публікує фотографії, зроблені в подорожах.
 • Діти Катерини Климової практично завжди перебувають разом із нею

За словами артистки, їй дуже подобається такий формат спільного відпочинку. Не так давно в мікроблозі Катерина скаржилася на те, що їй не вистачає подорожей під час самоізоляції.

«Дочка Ліза постраждала від моєї неуваги найбільше», — зізнається Климова. Актриса каже, що на той час вона була занадто зосереджена на кар’єрі. Однак потім вона постаралася надолужити згаяне:

 • Зараз у Катерини та Лізи прекрасні довірчі стосунки.
 • Корній і Матвій також регулярно з’являються на знімках Климової.
 • Вражає передплатників талантом і красивою зовнішністю і молодша дочка Белла.

Потрібно сказати, що Катерина Климова, сім’я якої досить велика, зберегла добрі стосунки з усім попереднім подружжям. Батьки дітей беруть участь у вихованні дітей і підтримують їх у всіх починаннях. Так, колишній чоловік Климової Ігор Петренко регулярно публікує спільні фото із синами.

Скільки років Катерині Клімовій? У 2020 році актрисі виповнилося 42 роки. Вона зізнається, що хотіла б стати мамою ще раз — усиновити дитину. Однак це станеться в тому разі, якщо їй вистачить сил.

Ось така прекрасна мати Катерина Климова. Чоловік також скоро з’явиться — у цьому впевнені всі навколо. Сподіваємося, наступний шлюб артистки буде щасливішим.

Позначки:, , , ,
close