4 причини не брати кішку в подорож

Кішки прив’язані до власного будинку і території. Вони відчувають незвичайну чутливість на чужорідної для них території. Кішка краще залишиться вдома і чекатиме господаря, перебуваючи на власній території, ніж буде подорожувати.

1. Кішки не люблять зміну будинку

Плануючи подорож з власним пухнастим вихованцем, потрібно потурбуватися про те, щоб тварині було дуже затишно.

Найкраще залишити улюбленця вдома. Якщо ж цього зовсім не можна уникнути, необходится упевнитися в тому, що перенесення для кішки обрана правильно, а тварина себе почуває в ній дуже затишно.

Зрозуміло, існують кішки, із задоволенням вирушають в поїздку з власним господарем. Але подібних тварин вкрай мало.

Будучи надзвичайно емоційними тваринами, кішки надзвичайно легко піддаються стресу. Більш того, зміна звичної обстановки для кішки сильне потрясіння. Чи не відчувають себе в безпеці кішки в автомобілі, так як крім незвичних запахів, автомобіль вважається джерелом різких звуків.

2. У поїздці кішки відчувають стрес

Зміна обстановки для кішки-сильний стрес. Бувши в складному психологічному стані, тварина може навіть захворіти. Стрес буває як нетривалим, так і виявитися причиною більш значних порушень:

  • проблеми в роботі травного тракту;
  • порушення акту сечовипускання;
  • часті нявкання, неспокійні шипіння і бурчання;
  • прояв агресії по відношенню не тільки до інших людей і тварин, а й до власного господаря;
  • одержиме вилизування вовняного покриву, що провокує в подальшому випадання шерсті.

Завдання власника, як можна м’якше приготувати улюбленця до неминучої поїздки.

Важливо пам’ятати, що відпускати кішку з перенесення неприпустимо. Перебуваючи в перенесенні, улюбленець себе буде почувати більш спокійно і захищено.

Перенесення необхідно прекрасно закріпити, на випадок, якщо буде екстрене гальмування. Перенесення краще підбирати з щільних матеріалів, але подібну, щоб вона добре провітрювалася. Якщо поїздка не довга, ідеально, якщо володар буде втішати улюбленця всю дорогу ласкавими словами.

Нявкати кішка може не тільки через стресу. Тварина може обурюватися. Дуже часто, скільки душі завгодно» висловивши «власну думку, вихованець» взяти себе в руки » і засне.

3. Складнощі з походом кішки в туалет в транспорті

Проблеми зі стільцем, дуже часто з’являються у вихованця при поїздці в транспорті. Ситуація може скластися по-різному. У кішки може з’являтися неконтрольований акт сечовипускання в дорозі. Але частіше відбувається зворотне. На тлі стресу вихованець припиняє ходити в туалет.

для того щоб поставити роботу травного тракту, потрібно подивитися за станом улюбленця. У нормі, тварина спорожняє кишечник кожну добу. Якщо спостерігаються проблеми зі стільцем, рекомендується помацати живіт. Наявність здуття і хворобливих почуттів – вимагає допомоги з боку ветлікаря. Можна дати улюбленцю вазелінове масло. Вводять масло зі шприца два рази в день в розрахунку 2 мл олії на кожен кілограм ваги.

Кішці необхідно давати більше води, намагатися давати рідку їжу, щоб вилікувати кишечник. Якщо таких змін зі стільцем раніше не спостерігалося, а виникли вони на тлі стресу, переживати ну абсолютно не потрібно. Основне завдання власника-створити дуже комфортні умови і допомогти пережити улюбленцю стрес.

4. Ризик загострення хронічних хвороб

Сильний стрес у кішки на тлі поїздки, здатний спровокувати серйозні порушення в роботі організму. Страждає функція органів знаходяться всередині і перш за все, це стосується імунної системи.

На тлі сильного стресу інфекційні та неінфекційні патології з’являються у кішки яскравіше. Будьте готові до того, що якщо є наявність у кішки хронічних хвороб, може з’явитися загострення, частіше з боку системи травлення. Страждаючи від стресу, тварина мучиться, може з’являтися лупа, випадає шерсть, відзначається виснаження.

Зробити поїздку вихованця дуже зручною можна, заздалегідь порадившись з ветлікарем. Спеціаліст може призначити препарати на рослинній основі, гомеопатичні засоби або навіть феромони.

Щоб уникнути стресу у улюбленця, краще не брати його з собою в подорожі. Можна скористатися багатьма способами:

  • Віддати на певний період часу тварина родичам або друзям. Коти, які погано переносять самотність, потребують контакту. Заздалегідь рекомендується забезпечити тварину в тимчасовому місці перебування іграшками, звичайним кормом і лотком.
  • Помістити кішку в спеціалізовану готель для кішок або на платну перетримку. Готелі ДЛЯ ТВАРИН-чудовий вихід для тих, хто не може взяти вихованця з собою або віддати рідним. У власне оснащених готелях, тварині буде надано серйозний догляд. Кішок будуть купати, виводити на прогулянки і якісно годувати. Зрозуміло, готель для тварин не доступний вихід, проте він має ряд позитивних якостей. За твариною будуть доглядати фахівці і якщо знадобиться можуть пред’явити кваліфіковану допомогу, якщо тварина захворіє. У сучасних готелях або ветеринарних клініках з послугою перетримки, часто є онлайн-камери. За допомогою даної послуги, можна стежити за власним улюбленцем хоч весь день.

Одну кішку залишати надовго не можна. Це не вулична тварина, яка може для себе знайти прожиток. Домашні кішки потребують свіжому кормі і чистій воді. Також потрібно систематично прибирати лоток, особливо в спеку пори року.

Необхідно не забувати і той момент, що довга відсутність улюбленого власника також вважається для кішки найсильнішим стресом, впоратися з яким іноді не можливо без допомоги фахівця.

Альтернативою вважається раніше привчання кішки до поїздок, іноді навіть не тривалим. Невеликі кошенята легше звикають до зміни обстановки і з часом припиняють відчувати серйозний дискомфорт і стрес.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , ,
close