Гіпоалергенний корм для кішок

Їжа-енергетичне джерело. Для нормальної роботи всього організму, потрібні певні компоненти знаходяться в спеціальному кормі. Одомашнені кішки, завжди відрізнялися власною любов’ю до всяких ласощів і не проти підкріпиться протягом усього дня. Господарі, які проявляють особливу турботу про власних улюбленців, підшукують корми, збалансовані за всіма показниками і припадають до смаку кішці.

У клінічній ветеринарній практиці дуже часто діагностуються випадки реакцій алергічного типу у домашніх кішок. Це пов’язують з труднощами в зовнішньому середовищі, різким зростанням концентрації компонентів викликають алергію в повітрі.

Більше половини від усіх кішок з алергічною реакцією, тварини страждають від проявів харчової алергічні реакції. Полягає патологія у відсутності можливості організмом переносити елемент, який знаходиться в кормі. Таким елементом вважається білок, що розпізнається організмом як чужорідний.

Розкриття фактора, що спровокував розвиток харчового типу алергічні реакції, не легко. В даних випадках на допомогу приходять спеціалізовані гіпоалергенні корми, що дозволяють контролювати харчову поведінку. Корми подібного плану забороняється застосовувати без підготовчої консультації з професіоналом, тому що в них є як користь, так і шкода.

Коли кішці необхідний гіпоалергенний корм

Базовою функцією спеціального корму при розвитку харчової алергічні реакції – ставати видалення основного компонента, що провокує нестандартну реакцію імунної системи.

Спеціалізовані гіпоалергенні корми у власному складі не повинні містити підсолоджувачів, хімічних добавок і фарбувальних речовин. Виявитися причиною реакції організму можуть Протеїнові компоненти, що знаходяться в червоному м’ясі (яловичина) і курячому філе.

Спровокувати харчову алергічну реакцію у кішки можуть бобові (соя), кукурудза або ж глютен (пшениця). У складі гіпоалергенних кормів зобов’язані бути зернові культури у вигляді рису, а м’ясо застосовується баранина або ягнятина. Вітається додавання в такі корми м’яса тунця.

Спеціалізовані корми при харчової алергічні реакції, обов’язково повинні містити у власному складі необхідну кількість клітковини, добре позначається на роботі травного тракту. У складі готових гранульованих кормів з гіпоалергенним властивістю, знаходяться комплекси вітамінів і мінералів, рослинні антиоксиданти і інші нутрієнти, потрібні для повноцінного функціонування імунної системи.

Як тільки тварина з харчовою алергічною реакцією починає отримувати якісний спеціалізований корм, відзначаються видимі зміни в стані шкіри, шерсті, а ще відбувається нормалізація ваги.

Як правильно давати кішці гіпоалергенний корм

Призначення оздоровчого корму, яким вважається і гіпоалергенний, проводитися виключно Лікуючим ветлікарем на підставі отриманих лабораторних та інструментальних досліджень.

Якщо алергія не перейшла в затяжний перебіг, ветеринари можуть порекомендувати використовувати спеціалізований цілющий корм від декількох тижнів до 2 місяців. Далі в зв’язку зі стабілізацією загального стану кішки, її переводять на раціон, оптимальний тварині, що має в складі всі необхідні компоненти (природно, уникаючи потенційних алергенів). Краще підбирати корми супер-преміум класу. При повторі алергічної харчової реакції, тварині дають гіпоалергенний корм на постійній основі, аж до самої смерті.

Істотна складова харчування, незалежно від того, даються коту гіпоалергенні, оздоровчі або звичайні корми – дотримання дозування харчування в день. Виробники кормів супер-преміум класу, в основному, на задній стороні упаковки розписують добову норму для тварини, відштовхуючись від його віку і ваги. Якщо добова норма в день перевищується, не виключено ризик розвитку значних патологічних змін в області травного тракту, а ще виникнення ожиріння.

Фахівці і професійні заводчики кішок рекомендують розбивати добову норму корму на пару прийомів їжі. Відомо, що домашні кішки не приймають їжу як собаки, за 1 раз. Вони підійдуть до миски багато разів, регулярно з’їдаючи маленькі порції їжі. Таким чином, потрібно кілька разів насипати свіжий корм кішці, виходячи з добового дозування не допускаючи виникнення відчуття голоду у улюбленця. Тварина повинна обов’язково мати безкоштовний доступ до чистої питної води, оновлюючи миску щодня.

Реакції алергічного типу на компоненти з їжі, можна не допустити, якщо вчасно при несуттєвих порушеннях в стані здоров’я, звертатися до ветеринарної клініки. Якщо доктор побачить необхідність призначити гіпоалергенний корм, не варто затягувати зі зміною їжі.

Корми поганої якості, які широко рекламують на телебаченні, погано позначаються на роботі всього організму, перш за все, чіпаючи захисні сили. Виснаження організму на тлі недостатності функціонування імунної системи, призводить до того, що надходження отруйних речовин, не буде виводитися, як годиться, а боротьба з вірусами, бактеріями і грибками, не буде проводитися на хорошому рівні.

В результаті харчових алергічних реакцій, надходження потрібних поживних речовин, ферментативних елементів і антиоксидантів, буде припинено, що буде причиною збою в роботі імунної системи.

В ході наукових досліджень на тему розвитку харчових алергічних реакцій у домашніх кішок, надійшла інформація, що дуже схильні розвитку патологічного процесу тварини, які отримують корми поганої якості, склад яких просто кишить токсичними хімікатами, барвниками, стабілізаторами і іншими консервантами.

Огляд популярних торгових марок в нашій країні

Алергічна реакція у кішок дуже серйозна патологія, тим більше в харчовому плані. Проблеми в роботі імунної системи дуже швидко призводять до того, що тварина ставати млявим, апатичним, погано виглядає і чахне на очах.

Не допустити розвиток значних реакцій алергії можна. Слід постаратися перевірити, що їла кішка і на що вона реагує. Проводитися елімінаційна дієта-потрібно виключити всі продукти, які могли спровокувати харчову алергічну реакцію. Скасування потенційних алергенів відбувається потроху. Якщо алергічна реакція виявлена на дуже ранній стадії і була відвернена, значить, є варіант абсолютно не міняти радикально раціон і не переходити гіпоалергенні готові гранули.

Швидко позбутися від харчового типу алергічні реакції не просто, адже просто перехід на протеїнові продукти іншого типу, зовсім не означає, що трапиться лікування. Величезне значення у випадку з харчовою алергічною реакцією у домашніх улюбленців, має принцип обробки продуктів. Під час обробки протеїнових елементів великими температурами, відбувається серйозна деформація амінокислотних груп білків, провокуючи розвитку небезпечних реакцій алергії. для того щоб точно виявити наявність або відсутність харчової алергічні реакції у домашньої кішки, ветеринарні експерти радять проводити спеціалізовані аналізи в умовах лабораторії.

Натуральна складова частина продукту визначає якість корму для побутових кішок. Чим дорожче сировину для виробництва корму використовував виробник, тим краще вихід фінішного результату. При цьому ринкова вартість готового корму буде значно вище, ніж у конкурентів.

Гіпоалергенна продукція від відомих виробників вселяє довіру і багато ветеринарні лікарі рекомендують застосовувати певні марки корму виходячи з характеристик і впливу на організм. Більш поширеними лінійками гіпоалергенних кормів вважаються такі марки:

  • Purina Veterinary Diets ha Hypoallergenic-чудовий корм, оптимальний багатьма ветеринарними практикуючими лікарями. Застосовується при діагностованих запальних процесах в кишечниках, а ще проблеми в роботі кишечника. Наказують Purina Veterinary Diets ha Hypoallergenic при дерматитах спровокованих харчовими порушеннями і запаленнях в області шлунка.
  • BILANX Sensitive-корм, який призначений для дорослих кішок, що мають в анамнезі захворювання кишкового тракту, а ще проблеми в області системи травлення. Чудовий ефект зустрічається під час використання гіпоалергенного корму при захворюваннях покриву шкіри на тлі алергії.
  • Royal Canin Hypoallergenic DR25-корм знаменитий у ветеринарній практиці, так як активно застосовується при порушеннях в роботі травного тракту, а ще при сильних запорах, розладах стільця постійного типу і непереносимості конкретних типів їжі. Крім цього, в лінійці гіпоалергенних кормів існує розподіл – види корму з виключенням самих різних алергенів. Формула регулярно покращується.
  • Brit-лінійка кормів, розроблена конкретно для кішок з труднощами в харчуванні. Наказують корм некастрованим і кастрованим тваринам. У кормах Brit присутні виключно справжні добавки, що поліпшують якості смаку сухого корму.
  • 1 ST Choice Hypoallergenic-призначається для кішок, які страждають від хвороб травного тракту. Корм наказують вихованцям для попередження розвитку реакцій алергії. Крім цього, корми лінійки 1 ST Choice Hypoallergenic розроблені саме для того щоб зменшувати ймовірність виникнення конкрементів в ниркових структурах, особливо у некастрованих тварин.

Вихованці, які страждають від реакцій алергії, повинні отримувати якісні корми. Вибір корму повинен проводитися професіоналом і самостійні експерименти можуть виявитися причиною розвитку значних порушень.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , ,
close