Корм для собак Дарлінг darling склад і відгуки ветеринарів

Корм для собак Дарлінг darling склад і відгуки ветеринарів - Ветеринар

Фізичний і розвиток інтелекту собаки залежить від правильного харчування. Корм Darling, за словами виробника, забезпечує справжній раціон вихованцеві. Підходить цей раціон для великих і маленьких порід. Наскільки корисні сухі гранули і чи можуть замінити натуральні продукти, дозволять розібратися відгуки ветеринарних лікарів і детальний огляд входять до них компонентів.

Детальний склад

Виробник не визначить, які компоненти містить собачий сухий корм » Дарлінг», розпливчасто повідомляє, що в нього входять:

  • масло;
  • м’ясо та субпродукти;
  • зілля;
  • жир.

Основа харчування Darling-злаки, а м’ясопродукти складають тільки 4% від всієї маси. При цьому точне їх співвідношення не уточнюється. Також відзначається присутність моркви, бобових, вітамінів і мікроелементів – обов’язкових компонентів сухого собачого корму.

Корм для собак Дарлінг darling склад і відгуки ветеринарів - Ветеринар

Виробник харчування «Дарлінг» уточнює, що в його складі є клітковина, що поліпшує метаболізм, жири, що забезпечують красу і здоров’я вовни, а ще кальцій, потрібний для росту кісткової і хрящової тканини.

Гранули корму-різнокольорові, до його складу входять харчові барвники, консерванти і антиоксиданти. Але точну їх назву компанія не вказує. Кінологи і ветеринари кажуть, що правильний раціон собаки повинен містити 20-30% м’яса і субпродуктів. Тому Darling не як правило виступає повноцінним меню.

Лінійка кормів » Дарлінг»

Корм «Дарлінг» для собак представлений в 2-ух позиціях, в яких присутні овочі і подібні інгредієнти, як:

Це харчування призначене для дорослих псів, старше 12 місяців, з високою руховою активністю. Упаковка в 2,5 кг обійдеться в 300 руб., 10 кг – в 1 тис. руб. входять в раціон жирні олії, клітковина і вітаміни забезпечують здоровий і сучасний зовнішній вигляд собаці, захищають її від інфекційних хвороб і паразитів.

Під маркою Darling випускаються м’які консерви з індичкою, зайцем, куркою, печінкою.

Давати консервоване м’ясо рекомендують великим особинам, які вживають натуральні продукти. Такий корм не вимагає додаткової термообробки або добавки добавок до їжі. Перевага консервів» Дарлінг » перед сухим кормом такої ж марки –високий відсоток м’ясних компонентів. Також до їх складу включені макарони і цукор. Вартість банки, вагою 1,2 кг – 250 руб.

Через невисокий вміст м’яса гранули darling швидко засвоюються, а їх поживність низька. Тому собаці потрібно більший обсяг корму, щоб насититися.

Плюси і мінуси

Основна перевага цього сухого корму-бюджетна ціна. Будь-господар легко знайде недороге харчування для собак в найближчому магазині або зоомагазині. Але є у гранул і недоліки:

  • недостатній вміст м’ясних компонентів (4% від всієї маси);
  • низькокалорійний склад;
  • база-злаки і овочі, які можуть виявитися причиною алергічної реакції і уповільнення процесів обміну;
  • барвники, емульгатори, ароматизуючі речовини, консерванти;
  • трохи мікроелементів;
  • відсутність вичерпної інформації про компоненти на упаковці.

Плюс сухого корму для собак «Дарлінг « — вхідне в нього натуральне м’ясо, а не субпродукти, як в торгових марках» Стаут «або»Педігрі». А бобові і морква, включені в готове харчування, забезпечують вихованця складними вуглеводами.

Додатково морква покращує травлення, бобові постачають в організм собаки білок, а необхідні мікроелементи попереджають розвиток авітамінозу. Перераховані бренди класу економ взагалі не мають овочів і злаків. Тому перед придбанням сухого корму для собаки слід добре познайомитися з його складом, зазначеним на упаковці.

Виробник

Випускається готовий раціон Darling у Франції корпорацією Purina. Зазначена компанія займається виробництвом консервів, паштетів і сухих кормів для кішок і собак. Про кормі Dog Chow, що випускається тим же виробником можна дізнатися в даній статті.

Добова норма

Поживність і поживність готового харчування економ класу набагато менше, ніж у дорогої серії. Тому вихованцеві знадобиться більший обсяг продукту, щоб насититися і отримати хороший баланс корисних мікроелементів.

Розраховуючи необхідну кількість корму на день, беруть до уваги розмір і вік собаки. Великим особинам вагою від тридцяти кілограм в день потрібно від 0,5 до 1 кг гранул. Для порід усереднених розмірів з масою від 15 до тридцяти кілограм досить 500 г, а для маленьких – 300. Денну норму поділяють на 2 прийоми.

Собакам з дуже високою активністю, вагітним і годуючим, а ще хворим, розраховується персональний добовий обсяг, з урахуванням факторів.

У багатьох випадках до середньої кількості додають ще 25%. Але перед зміною харчування рекомендується отримати консультацію з ветеринаром. Більшість лікарів не рекомендують годувати кормом» Дарлінг » вихованців в період вагітності і лактації, замінюючи його більш якісним аналогом.

Собакам, що відрізняється низькою активністю, а ще літнім особинам менше обсягу. Їх норму зменшують на ?. Аналогічне правило діє і для псів, схильних до швидкого набору надмірної ваги.

Молодим собакам (до 1 року) додають до норми дорослої ще ?. Це викликано становленням скелета і мускулатури у цуценя.

Відгуки ветеринарів про корм Darling

Перевага сухого корму для собак класу економ — їх бюджетна ціна. «Дарлінг» також коштує в 2-3 рази дешевше, ніж дуже якісні аналоги. Це приваблює багатьох господарів. Однак низька вартість говорить про нехорошому складі. У кормі міститься мало м’ясних компонентів, вітамінів і мікроелементів. Тому відгуки ветеринарів про готовому харчуванні неоднозначні.

Ангеліна, ветеринар, м Владивосток: «погана якість елементів, штучні ароматизуючі речовини і підсилювачі смаку роблять більше ризик появи гістамінної реакції, розлади травлення або хвороб шлунково кишкового тракту у собак. Тому якщо є наявність коштів, я рекомендую власникам підбирати корми еліт-класу».

Сергій, ветеринар, м Саратов: «не можу сказати, що» Дарлінг » шкідливий для собак. Це справжнє харчування для дорослого вихованця, яке можна доповнити свіжим м’ясом, субпродуктами і вітамінними комплексами. Мені подобається цей бренд, оскільки до складу включені овочі та злаки, що дає можливість тримати здоров’я пса і сприяє його рухової активності. За співвідношенням ціна-якість, це хороший варіант».

Катерина, ветеринар, м Пенза: «Darling безумовно не зашкодить собаці, але і збалансованим таке харчування назвати важко. Плюс корму в змісті справжнього м’яса. Однак його недостатньо для великої особини. А ось клітковини і білка досить для добової норми протеїну. Тому я не заперечую проти подібного харчування».

Аналізуючи сухий корм для собак фірми Darling, кінологи і ветеринари відзначають скромний склад. Однак не всі господарі можуть собі дозволити харчування класу преміум. В економній категорії цін «Дарлінг» ідеальний варіант, який містить злаки і овочі, а ще натуральне м’ясо. Вартість і доступність корму – його основна перевага. Тому якщо у власника немає матеріальної можливості купувати дуже дорогий продукт, тоді можна застосувати Darling, доповнивши меню м’ясними консервами для собак і натуральними продуктами.

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60RcoG_2rTEtJT5y4jq6rNgv0 playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Позначки:, , , , , , ,
close